Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hrabi w Skoczowie

Już nieraz mieliście okazję ich oglądać, śmiać się z ich żartów, ale ciągle macie ochotę na więcej - Kabaret Hrabi wystąpi znów w Skoczowie. Po raz kolejny mamy dla Was bilety!

Kabaret Hrabi istnieje od 2002 roku, jak sami piszą o sobie, życiorysy artystyczne  Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer) zimą 2002 roku zbiegły się ponownie i scaliły w kabaret.

Na scenie skoczowskiego Teatru Elektrycznego zespół wystąpi z programem "Tak, że o". Nowy program już podbija serca publiczności w różnych zakątkach kraju, teraz trafi również do skoczowskiej widowni.  "TAK, ŻE O" Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. Jak można przeczytać w opisie programu: „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o." - można przeczytac w opisie programu.

Zobacz skecz Kabaretu Hrabi "Molestowanie w pracy":

KABARET HRABI

10 kwietnia SKOCZÓW
g.19.00, program "Tak, że o"
bilety: 55 zł


Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na Kabaret Hrabi. Aby je zdobyć, trzeba wymyślić skecz lub dowcip z motywem skoczowskim. Pomysły wraz z imieniem, nazwiskiem i loginem na ox.pl ślijcie na adres konkurs@ox.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 marca br. Zwycięskie odpowiedzi opublikujemy.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: