Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jak zostać sex guru?

Nie, to nie kolejny poradnik, w którym wypierzony chłystek radzi jak poderwać tłum kobiet. ''Jak zostać sex guru'' to komedia z Tomaszem Kotem w roli głównej. Po raz ostatni 13 maja w Teatrze Komedii Kuby Abrahamowicza!

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX-GURU to wielki przebój West Endu. W roli tytułowej polskiej wersji TOMASZ KOT.

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger.

Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę. Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne.

Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”? Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź i poznaj sekrety innych!

Tomasz Kot „Jak zostać SEX GURU” ŚRODA

Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza- Scena Duża,
ul. Mostowa 5, Galeria SFERA
43-300 Bielsko- Biała
(Klub Klimat)

13 maja 2015, godz. 17:00 i 20:30

Bilety można zakupić na stronie Teatru

Uwaga konkurs – mamy dla Was dwa bilety na spektakl „Jak zostać SEX GURU” (na godz. 20:30). Zdobędzie je jedna osoba, która pierwsza poprawnie odpowie na pytanie: „Wymień przynajmniej trzy filmy z udziałem Tomasza Kota, które w przeważającej mierze traktują o relacjach damsko-męskich”. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod artykułem.

Konkurs zakończony - najszybciej poprawnie odpowiedział Uzytkownik makio123a. Otrzymuje 2 bilety. Gratulujemy!

W celu odbioru nagrody prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres redakcji: redakcja@ox.pl. Wiadomość musi pochodzić z adresu zarejestrowanego do konto makio123a.
vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-09 17:48:55
makio123a: \&quot;To nie tak jak myślisz, kotku\&quot;<br />\&quot;Dlaczego nie!\&quot;<br />\&quot;Randka w ciemno\&quot;<br />\&quot;Lejdis\&quot;
2015-05-09 18:07:56
natka15lalka: \&quot;Lejdis\&quot; <br />\&quot;Randka w ciemno\&quot;<br />\&quot;Ciacho\&quot;
2015-05-10 11:42:17
sophie57: \&quot;Testosteron\&quot;<br />\&quot;Lejdis\&quot;<br />\&quot;Ciacho\&quot;<br />\&quot;Idealny facet dla mojej dziewczyny\&quot;
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: