Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jesteś kreatywny? Wymyśl hasło. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 29

Jeśli jesteś kreatywny, wymyśl hasło reklamowe dla ORW Muflon w Ustroniu. W nagrodę dostaniesz voucher dla dwóch osób!

Muflon to najmniejszy przedstawiciel dzikich owiec, ale nie w przypadku ustrońskiego Muflona. ORW Muflon posiada bowiem aż 178 miejsc noclegowych w apartamentach, pokojach 2 i 3 osobowych i pokojach typu "studio". W obiekcie mieszczą się ponadto: jadalni, kawiarnia, 4 klimatyzowane sale konferencyjne, ciąg odnowy biologicznej itd. Ośrodek organizuje  przyjęcia weselne, urodzinowe, komunijnych, chrzcin, wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, huczne bale karnawałowe oraz eleganckie bankiety. Zobacz ofertę wakacyjną Muflona http://www.owr-muflon.pogodzinach.net/#wakacje

Uwaga! Konkurs Urodzinowy nr 29

Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was Voucher dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Muflon w Ustroniu? Aby je zdobyć, trzeba wymyślić hasło reklamowe dla ORW Muflon. Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 24.07.2013 włącznie.
 
Ilość haseł nieograniczona. Jeśli dwóch lub więcej użytkowników zamieści to samo hasło, wygrywa ta osoba, która pierwsza zamieściła komentarz.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Hasła były bardzo pomysłowe i chwytliwe, ale wybrać musieliśmy jedno. Za najlepsze - po całodoniowej debacie i pomocy fanów na Facebooku - uznaliśmy hasło:

"Muflon" - weź zdrowie za rogi autorstwa Użytkownika o nicku Lubov.


Gratulujemy!

Zwyciężcę prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Muflon2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: