Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już 3 raz: Zakochani Pod Tułem

Restauracja ''Pod Tułem'' z Cisownicy ma pomysł na twój wieczór walentynkowy. Zaskocz ukochaną osobę, wygrywając romantyczną kolację z noclegiem i śniadaniem. Ekstra walentynki za free? Sprawdź, jak to załatwić.

Na pewno większość z Was kojarzy hasło „Zakochani Pod Tułem” – to nazwa konkursu, który w tym roku organizowany jest już po raz trzeci. Od 2013 roku cisownicka restauracja „Pod Tułem” ma w zwyczaju organizować uroczystą kolację z okazji święta zakochanych.

Kolacja dedykowana jest osobom, które podzielą się swoim ulubionym zdjęciem z ukochaną osobą, zgłaszając tym samym swój udział w konkursie. W pierwszej edycji konkursu organizatorzy konkursu otrzymali 200 zgłoszeń. Rok później – nadesłanych zdjęć było już raz tyle! Komisja konkursowa musiała wybrać kilku zwycięzców spośród 400 zdjęć. Wybór był naprawdę ciężki, dlatego w tym roku Restauracja, będąca organizatorem konkursu zdecydowała się poprosić o pomoc w wyłonieniu laureatów wszystkich internautów. To oznacza zmianę zasad konkursu, w którego wcześniejszych edycjach decydowała sama komisja konkursowa. 

W tym roku zwycięzców konkursu „Zakochani Pod Tułem” będzie aż 20, a wybierać ich będziecie Wy! W pierwszym etapie konkursu trwającym od 19 stycznia do 4 lutego trwa rejestracja uczestników, którzy muszą poprawnie wypełnić formularz dostępny na stronie konkursowej: http://podtulem.pl/27,konkurs.html. Warunkiem przesłania formularza jest dodanie jednego zdjęcia w formacie .jpg, .jpeg, .png (maks. 2MB). Wkrótce, po zakończeniu rejestracji, komisja konkursowa wyłoni 44 faworytów.

Od 5 lutego na stronie konkursowej aktywny będzie system oddawania głosów. Zagłosować będzie mógł każdy – wystarczy podać swój adres e-mail. Uwaga – dla wszystkich głosujących restauracja „Pod Tułem” przygotowała niespodziankę. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie organizatora konkursu a już wkrótce także na Portalu OX.PL. 

Rok 2013 - 200 zgłoszeń, rok 2014 - 400. Jak będzie w tym roku? Liczymy na to, że pobijecie zeszłoroczny rekord i prześlecie nam jeszcze więcej zgłoszeń!

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na kolację: 

7 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem

13 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

Kolacja odbędzie się w Walentynki, 14 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w Restauracji Pod Tułem w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17. 

Konkurs skierowany jest dla wszystkich zakochanych z regionu Śląska Cieszyńskiego. Do udziału zapraszamy również osoby, które przesłały zgłoszenie w roku 2013 lub 2014 (także nagrodzone pary).

Więcej na temat konkursku „Zakochani Pod Tułem“ możecie przeczytać w archiwalnych artykułach: 

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem w 2013 roku

Rozwiązanie konkursu Zakochani Pod Tułem II w 2014 roku

 

A oto zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego. 


Restauracja Pod Tułem zaprasza do Cisownicy!

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe. Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 155 zł od osoby! Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. 

Dla przyszłych Młodych Par „Pod Tułem” przygotowało też wiele gratisów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Restauracji www.podtulem.pl, w zakładce „Wesela”. 

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: