Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kabaret Smile w Skoczowie

KABARET SMILE to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą ? śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym.

 Ten czołowy polski kabaret będzie można zobaczyć już w piątek w Skoczowie  w sali MCK "Pod Pegazem" ul. Targowa 26. W programie zobaczyć będzie można zarówno skecze o przyszłości, nawiązujące do wizji Lema, teraźniejsze i przyziemne życie pewnej gwiazdy o imieniu Merlin, jak i te nawiązujące do przeszłości, w humorystyczny sposób pokazujące odwieczne absurdy. Smile to nie tylko skecze, lecz także niebanalne piosenki, wykonywane na najwyższym poziomie, co usłyszeć można w dość przewrotnej piosence o miłości, z zastanawiającym morałem lub w piosence wzorowych mężów. Kabaret cieszy się też dużą popularnością wśród widzów przed telewizorami, przez co jest zapraszany na największe realizacje telewizyjne.

Uwaga KONKURS!
Zapraszamy na najnowszy program, który jest ponoć jednym z lepszych jakie widziano na polskiej scenie kabaretowej. Organizatorzy przygotowali  dla naszych czytelników konkurs, w którym można wygrać dwie podwójne wejściówki na piątkową imprezę, aby je zdobyć wystarczy przesłać na adres redakcja@ox.pl email  w którym napiszecie państwo dlaczego bilety powinny trafić właśnie do Was. Redakcja wybierze najciekawsze odpowiedzi. Uwaga! w treści należy podać nick/login z portalu ox.pl oraz numer telefonu kontaktowego!

Link do wydarzenia na Facbooku KLIKNIJ>>>

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w
- ARTadres Rynek 18 tel. (33) 858 50 23  - salapodpegazem.pl
- biletynakabarety.pl
- kupbilecik.pl  
- Informacje i zamówienia bezpośrednio u Organizatora 720-870-670

(red)


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: