Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kabaretowy Trójpak w Ustroniu

Do pierwszej imprezy z cyklu Magicznego Lata 2011 w Ustroniu już coraz bliżej - Ustroński kabareton rozpocznie się 25 czerwca o 18.00. Wystąpią kabarety: Paranienormalni, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was bilety na wielogodzinny maraton śmiechu.

Ustrońskie Magiczne Lato 2011 to szereg imprez, na których występować będą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Bajm, Budka Suflera, Doda, Dżem, Feel, StarGuardMuffin i kabaretowej: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Nowaki oraz Kabaret Paranienormalni: - Cieszymy się, że rosnące zainteresowanie imprezą przekłada się również na nowe atrakcje, jakie czekać będą w dniu każdego koncertu - mówi Krzysztof Molek, jeden z organizatorów imprezy:  - Będą to m.in.: występy supportowe zespołów Antyrama, Droga ewakuacyjna, Raggafaya, So Band, The Dreamers czy miejscowego zespołu Ustronsky. Na wszystkich obecnych w dniu występów w parku wokół amfiteatru oczekiwać będą również liczne stoiska m.in. z piwem, ciepłymi posiłkami, słodyczami oraz pamiątkami. A na ustrońskim rynku  2 lipca będziemy gotować z Beskidzkim Klubem Kulinarnym - wylicza atrakcje K. Molek.

Zainteresowanie imprezą, jak można się spodziewać, jest duże, ciągle można jeszcze jednak kupić bilety na poszczególne wydarzenia: - Obecnie bilety do nabycia są w Bielsku Białej, Cieszynie, Katowicach, Skoczowie i Ustroniu jak również drogą mailową - podaje K. Molek.

Otwierający Magiczne Lato 2011 Kabarteon będzie atrakcyjnym kąskiem dla wszystkich spragnionych śmiechu i dobrej zabawy: - Podczas 4-5 godzinnego Kabaretonu wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Nowaki oraz Kabaret Paranienormalni. Wszystkie te grupy to najwyższa półka polskiej sceny kabaretowej - mówi K. Molek.

Kabaret pod Wyrwigroszem to grupa powstała  w 1990 roku w Krakowie. Kabaret współpracuje z radiem RMF FM, m.in. realizując "Między Bugiem a prawdą" - cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów, kabaret  prezentował skecze m. in. o sex-shopach, Teleekspressie, Stanisławie Tymińskim czy naukach przedmałżeńskich. W 2008 roku nagrał wersję przeboju Jožin z bažin zatytułowaną "Donald marzy", która stała się hitem internetowym na YouTube i JoeMonster.
 
Kabaret Nowaki istnieje od 2007 roku charakteryzuje się specyficzną energią, energią i tekstami. Młodość i doświadczenie "Nowaków" potrafi zaprocentować na każdym występie, a wiadomo, że nie zawsze warunki są typowo kabaretowe (zamknięta, kameralna sala i tłum wielbicieli kabaretu) brak tych czynników absolutnie nie przeszkadza kabaretowi Nowaki, żeby zarazić dobrą zabawą najbardziej ponurego widza.

Kabaret Paranienormalni powstał pod koniec roku 2004. W swoich programach używają dużo muzyki - nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo przez Igora. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna „Blondynka” - jeden z najczęściej oglądanych numerów w Internecie. Wiele skeczy stworzyli także podczas obserwacji świata zwierząt - gołębie na dachu, czy numer o musze i pająku, który zakrawa na dramat psychologiczny. Rozpowszechnili kilka powiedzonek, jak „hejka”, „krejzolka”, „ja pikole” i „bez kitu, nie?”. Ich występ, to zajmujące „odjechane” widowisko audio-wizualne, bo oprócz przyjemnych dźwięków zapewniają bardzo ciekawe, kolorowe stroje i elementy scenografii. Na scenie są bardzo żywotni i naprawdę nie pozwalają się widzom nudzić..


Ceny biletów, program koncertów i wszystkie informacje można znaleźć na stronie poświęconej imprezie: Magiczne Lato 2011.
Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz skecz Kabaretu Paranienormalni "Mariolka":


UWAGA KONKURS!!

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na ustroński Kabareton, czyli na parę godzin zdrowego śmiechu. Aby je otrzymać należy do  22 czerwca do godziny  12.00 przesłać na adres: redakcja@ox.pl dokończone zdanie: Gdyby babcia miała wąsy..... Dwa najśmieszniejsze teksty nagrodzimy podwójnym zaproszeniem. Konkurs zostanie rozstrzygnięty  22 czerwca, a zwycięzcy poinformowani o sposobie odbioru zaproszeń telefonicznie.

Uwaga!! Prócz swoich podziękowań należy w mailu napisać swoje dane: Imię, Nazwisko, swój nick z OX.PL i numer telefonu. Adres mailowy musi zgadzać się z nickiem na OX.PL

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: