Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kali w Strumieniu - mamy bilety!!!

W najbliższy piątek (27 października) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu odbędzie się koncert na specjalne życzenie strumieńskiej młodzieży.

Polski raper, Marcin Gutkowski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Firma, którego był członkiem w latach 2000–2010. Od 2009 roku współtworzy także kolektyw Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO.

Zapraszamy w piątek 27go października. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w przedsprzedaży dostępne są w biurze emgok-u przy ulicy Młyńskiej 14 w cenie 25 zł. W dniu wydarzenia bilety do zakupienia przy wejściu w cenie 30 zł.

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Ox.pl mamy dwa bilety na występ polskiego rapera Marcina Gutkowskiego ufundowane przez Miejsko-Gminnym Ośrodek Kultury w Strumieniu. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które jako pierwsze przyślą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak tytuł nosi debiutancki solowy album krakowskiego rapera o pseudonimie artystycznym Kali, wydany 21 maja 2011 roku?

W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego na adres: redakcja@ox.pl. Mail musi pochodzić z adresu zarejestrowanego na portalu ox.pl.

red./mat.pras.

Konkurs zakończony. Bilety zdobywają nasi czytelnicy o nicku "15041976" oraz "Yaro80". Gratulujemy!

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: