Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

'Kierunek Kalifornia'. Zdobądź płytę nowej grupy pop-rock!

'Kierunek Kalifornia' to muzyczna podróż w kierunku kalifornijskiego brzmienia cieszyńskiej grupy pop-punkowej Fenix-56. Trzy egzemplarze płyty mamy dla naszych Czytelników.

Zespół Fenix-56 powstał w październiku 2014r. W lutym 2015 wydał własnym nakładem płytę pt.: "Kierunek Kalifornia", a jednocześnie do sieci trafił ich pierwszy teledysk do piosenki pt.: "Makak".

- Pochodzimy z Cieszyna. Gramy energiczny i radosny pop-punk, od lat inspirując się tak znanymi zespołami tego gatunku jak: Blink 182, Green Day, The Offspring, Alkaline Trio, Good Charlotte, Teenage Bottlerocket. itp. Chcąc od zawsze grać w tym stylu - połączyliśmy brzmienie kalifornijskiego punka z polskimi tekstami, co uważamy za świeżość na polskiej scenie muzycznej, zdominowanej przez obcojęzyczne teksty. Nasze teksty inspirowane są radosnymi odczuciami, pozbawione smutnych refleksji na temat egzystencji, czy problemów politycznych – tak opisują się członkowie zespołu.

Posłuchaj piosenki „Makak”

Strona zespołu na Facebooku

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was 3 płyty zespołu Fenix-56 „Kierunek Kalifornia”. Aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego zgodnie z tekstem piosenki powyżej, makak ma lepiej niż człowiek?  Wygrywają trzy pierwsze poprawne odpowiedzi. odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym tekstem w komentarzu.

Konkurs Zakończony!

Płyty zdobywają: jewel1988, marian0803, zamski. Gratulujemy! Płyty są do odbioru w siedzibie Portalu OX.PL (Skoczów, ul. Wałowa 3) w dniach od pon. do piątku w godz. 8.00-16.00. Płyty prosimy odbierać do 6 marca włącznie.


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: