Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kim naprawdę jest Wałęsa? Wygraj książkę o byłym prezydencie

To jedna z najgłośniej dyskutowanych książek ostatnich tygodni. Wzbudza kontrowersje, ma rzeszę oddanych czytelników, podobnie liczne grono tych, którzy widzą w niej kłamstwo i manipulację. Może warto samemu wyrobić sobie zdanie na temat jednego z najważniejszych Polaków XX wieku?

Mikołajki odeszły w zapomnienie, ale nie na naszym portalu. My prezenty rozdajemy cały rok. Dzisiaj mamy dla Was dwa egzemplarze książki historyka dr hab. Sławomira Cenckiewicza "Wałęsa. Człowiek z teczki". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk.

"Tak demaskatorskiej książki o Lechu Wałęsie jeszcze nie było! Ostry, odkrywczy i nowatorski publicystyczno-historyczny pamflet będący odpowiedzią na zalew kłamstwa o 'naszej ikonie'. Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy! Tym razem Sławomir Cenckiewicz - popularny historyk, znany dotąd z opasłych i naukowych tomów, wspiął się na wyżyny publicystyki i napisał wreszcie książkę bez przypisów, w przystępnej formie odsłaniającą nowe i skrywane fakty" - tak o książce pisze jej wydawca.

Dla Czytelników portalu OX.pl mamy dwa egzemplarze tej książki. Jak ją zdobyć? Pod komentarzem pod ta wiadomością przekonajcie nas, że powinna trafić właśnie do Was. Chcielibyśmy je podarować osobom, które interesują się polityka, a historia współczesna nie ma przed nimi tajemnic. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy. Na Wasze komentarze pod tą wiadomością czekamy do 11 grudnia do godziny 11:00. Powodzenia!

Sławomir Cenckiewicz, "Wałęsa. Człowiek z teczki", Zysk, 2013, cena 39,90 zł.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: