Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Klub AVATAR - Nowy właściciel, nowa wizja, nowe perspektywy

Jeśli ktoś kilka lat temu był w Goleszowie, (obok Cieszyna) na imprezie, to z pewnością bawił się w lokalu o jakim mówimy. Znajdujący się przy ulicy Wolności 13 budynek o niebiesko żółtej elewacji przyciąga uwagę już z daleka. Jeśli szukasz niegdyś tu obecnej dyskoteki Amnesia, to jej tu nie znajdziesz. Ale śmiało, przyjedź i oceń sam co się zmieniło! Nowi właściciele muzycznie zrewolucjonizowali Podbeskidzie. W Avatarze nie posłuchasz ciężkiej muzyki, a jedynie radiowe hity i Disco Polo!

Disco Polowe Podbeskidzie

AVATAR to zupełnie nowy Klub Muzyczny mieszczący się przy ul. Wolności 13 w Goleszowie koło Cieszyna. To jedyny lokal na Podbeskidziu, oferujący swoim klubowiczom niezliczoną ilość atrakcji. Jakich? Jak się okazuje, Avatar to jedyny tak duży klub, który niemal "atakuje" wszystkich koncertami zespołów z Polskiej czołówki gwiazd muzyki Disco Polo. Tylko na trzydniowym otwarciu pojawiło się aż 7 takich zespołów.

O tym, jak było na otwarciu i jakie są dalsze plany związane z klubem rozmawiamy z Karolem Stańczykiem - Managerem Klubu.

"Długo zastanawialiśmy się z właścicielami, w jaki sposób dostosować ofertę naszego lokalu do wymagań potencjalnych klientów. W końcu po wielu spotkaniach, planach, wypitych kawach i nieprzespanych nocach zdecydowaliśmy się zaoferować klub, jakiego nie ma nigdzie w okolicy, klub w którym grać będziemy największe radiowe przeboje oraz muzykę Disco Polo połączoną z koncertami na żywo. Mamy nadzieję, że tak przygotowana przez nas oferta, na tym rynku, na którym się znajdujemy, będzie atrakcyjna. Otwarcie nam pokazało, że nie brakuje ludzi słuchających takiej właśnie muzyki. W ciągu trzech dni otwarcia 7 zespołów, Mr Dave, Czadoman, Pudzian Band, Cliver, Mavers, Ivan Komarenko i Vancouver, a to dopiero początek. 15 maja wystąpi zespół After Party, 30 maja zespół Weekend, początkiem czerwca Piękni i Młodzi, a 26 czerwca na rozpoczęcie wakacji wstąpi dla nas Long & Junior. Wiele osób chyba nie wierzy, że do Goleszowa, do takiej małej miejscowości przyjeżdżają takie sławy, a to się właśnie dzieje. Nie ma tutaj żadnego oszustwa."

A dlaczego Disco Polo, a nie jakikolwiek inny gatunek muzyki? Zwłaszcza, że wystrój klubu nie odbiega niczym od wielu dużych i znanych klubów. Bardzo dużo kolorowych świateł, świecący barek, wygodne loże, piękne malunki na ścianach.

"Nie możemy w ten sposób kategoryzować. Fakt, że gramy muzykę Disco Polo wcale nie oznacza, że Klub musi być przerobiony ze stodoły, a jedyną jego dekorację tworzą ścięte w pobliskim lesie jodły przystrojone bibułą i wszechobecne balony. Czasy się zmieniają i wymagania klientów również, my staramy się sprostać tym wymaganiom oferując klub na wysokim poziomie. Muzyka Disco Polo jest muzyką wesołą, stąd nasza wizja, by klub był kolorowy, jasny i wesoły. Natomiast nasi klubowicze, nie mogą być traktowani gorzej, tylko dlatego, że lubią ten rodzaj muzyki. Wręcz odwrotnie, to właśnie Oni są dla Nas najważniejsi, chcemy im zapewnić dobrą, bezpieczną i przyjemną zabawę."

Wspomniał Pan o bezpieczeństwie. Krążąca opinia o bezpieczeństwie w tym miejscu jest delikatnie mówiąc kiepska. Coś się zmieniło w tej kwestii?


"Oczywiście. Do Nas również dotarła ta opinia i chcę zapewnić, że wszyscy nasi Klubowicze są pod ochrona licencjonowanej firmy ochraniarskiej. Wzrosła liczba ochraniarzy znajdujących się w lokalu podczas imprezy, co zarówno nam, jak i klubowiczom zapewnia pełny spokój. Ponadto dla bezpieczeństwa klubowiczów rozbudowaliśmy system monitoringu o kilkanaście dodatkowych kamer, fakt ten sprawia, że cały obiekt, drogi dojazdowe, parkingi i tereny dookoła lokalu są przez nas monitorowane."

Światem rządzą przypadki - biznesem czasem też, Skąd pomysł na Avatara w Goleszowie?

"Niespodziewane znalazł się lokal do wynajęcia, który okazał się odpowiedni, więc nie było co się długo zastanawiać. A później już tylko same miłe niespodzianki. Szukaliśmy lokalu w różnych miejscach, już nawet na jeden (nie w Goleszowie) byliśmy zdecydowani, ale w ostatniej chwili nic z tego nie wyszło. Wtedy pojawiła się propozycja lokalu w Goleszowie i z dnia na dzień udało nam się podpisać umowę. Później okazało się, że są tu niesamowicie przyjaźni i życzliwi mieszkańcy, którzy chętnie pomagali nam przy remoncie, a dzięki którym cały remont przebiegł sprawnie i bez większych opóźnień."

Problemów wiele nie było, ponieważ Avatar nie jest pierwszym przedsięwzięciem nadzorowanym przez Karola. Prowadził on wcześniej własny klub muzyczny, więc w formalnościach miał już wprawę i doświadczenie.

“I nie ostatnim! Trudno jest znaleźć dobry lokal, nam się udało. Jednak to dopiero początek, bo do końca roku planujemy otworzyć jeszcze co najmniej dwa Avatary w innej części Polski, ale póki co, z uwagi na fakt, że dopiero trwają rozmowy dotyczące lokali, nie chcę zdradzać tych lokalizacji. Czeka nas olbrzymia ilość pracy, ale jesteśmy przekonani, ze to co robimy ma sens. Nowi właściciele Avatara i ich znajomi są ludźmi, którzy lubią dobrą zabawę, więc lepszych "imprezowych testerów", nie mogłem sobie nawet wyobrazić."

Szerokie plany na przyszłość. Kolejne Avatary w Polsce, jednak szczegóły pozostały jeszcze tajemnicą. Obserwujcie ich profil na facebooku, a na pewno będziecie na bieżąco, a jeśli chcecie się przekonać jak, i czy można się bawić przy muzyce Disco Polo, odwiedźcie Klub Avatar w Goleszowie na ulicy Wolności 13.


Klub Avatar w Goleszowie

43-440 Goleszów, ul. Wolności 13
Informacje i rezerwacje boksów pod nr tel. 570 252 252
www.klub-avatar.pl
www.facebook.com/avatarklub
 

UWAGA pierwsze 50 zgłoszeń na maila (konkurs@ox.pl) zgarnia darmowe wejście! Napisz do nas maila z hasłem AVATAR wraz z imieniem, nazwiskiem i loginem wejdź za darmo na piątkowy koncert "Afterparty" (15 maja) imprezę. Na maile czekamy do piatku, do godz. 12:00.

Uwaga! Rozdajemy jeszcze dalej! na kolejne 20 osób czekają kolejne wejściówki! Na maila jak wyżej czekamy do godz. 15:00.

Lista "imprezowa" :) W nawiasie jak ktoś z wrażenia zapomniał podać loginu - podajemy obok loginu początek adresu email.

kesser
karolina123456789 [beata.f@...]
kamilcebo
Jo2585
monia2312
olidam
jaga30
beata_karb
#torotsa
skate106
marcyska09
tyrranozaur
Armin (lepusst@....)
marcelina121087
Agnessa1988
dee11
Latanik [latanik@....]
han35ka
sylka3x3x
bozenakunc
beata.1133
Grzechodziki
chimo007
wojskowa
monikaG152
arkwap
agusinkaf
PABLO
ANECZKA
anika88 (annawojaczek7@...)
wojto79
dynio306
majo 1238
Gumisiek (anulka89g@....)
goleszowianin2010
Buchaj
Buchalik
czaka7
janek77
Regis
PiotrH89
Patroo

 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować: