Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kobieta o imieniu Liz. Książka Krystiana Warzochy z Kaczyc

Dwa zwariowane psy, jedna szalona przyjaciółka, nadopiekuńczy ojciec i skrzywdzone przez los dziecko, a do tego bohaterski mężczyzna - oto niezawodna recepta na romans. Dziś na naszym portalu do zdobycia książka pt. ''Kobieta o imieniu Liz'' autora stela - Krystiana Warzochy z Kaczyc.

Krystian Warzocha, pochodzący z Kaczyc chemik, wydał książkę pt. „Kobieta o imieniu Liz”, która niedawno pojawiła się na rynku za sprawą Wydawnictwa Novae Res.

Liz, przebojowa tłumaczka z burzą czarnych loków na głowie, pewnego dnia zostaje uratowana z opresji przez niezwykle przystojnego nieznajomego. Nie ma nadziei na powtórne spotkanie, jednak niespodziewanie wpada na niego w ulubionej kawiarni. Kiedy w pewnym momencie On wybiega, wezwany do pracy, Liz stwierdza, że widocznie nie są sobie pisani. Jednak podczas kolejnej wizyty w kawiarence pod filiżanką znajduje liścik…
[Opis wydawcy]

Krystian Warzocha
– chemik, który w życiu próbował już wiele. Osoba pełna skrajności. Artystyczna dusza, pełna potężnej wyobraźni, owinięta w analityczny, ścisły umysł. Najważniejsza dla niego jest rodzina, której oddaje się całkowicie. Szczęśliwy, gdy w zaciszu domowego ogniska może dać się pochłonąć mrocznym wizjom Briana Lumley'a albo analizować setki dowodów z bohaterami stworzonymi przez Jeffreya Deaver'a.

 

 

Książkę Krystiana Warzochy możecie zakupić tutaj.

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was 3 egzemplarze powieści „Kobieta imieniem Liz” przekazane przez wydawcę - Novae Res. Aby zdobyć jeden z nich, należy napisać w komentarzu poniżej, dlaczego książka ma trafić właśnie do Ciebie. Na odpowiedzi czekamy do 31 maja br.

 

Konkurs zakończony! Troszkę z opóźnieniem - ale w końcu jest werdykt redakcyjnego jury :) Książki wygrywają: manius1511, Mika123 i hata. Zapraszamy po odbiór książek do siedziby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) najpóźniej do 30 czerwca br.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

13
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-05-25 11:32:59
agawa16: 1) Nigdy nie miałam przyjemności spotkać się z twórczością tego autora,<br />2) Fabuła jest intrygująca,<br />3) Wygrana będzie pozytywną rzeczną :)
2016-05-25 12:05:08
madzia8488: Bo kocham czytać:)<br />
2016-05-25 12:15:09
amba123: Po nudnych kazaniach może tym razem uda mi się przeczytać coś ciekawszego ;)
2016-05-25 12:44:34
lucy85: Z ogromną przyjemnością zapoznam się z wyżej wymienioną lekturą uciekając od życia codziennego!
2016-05-25 13:27:50
debinny1: Ponieważ za miesiąc wakacje, czas zatem ponadrabiać książkowe zaległości!!
2016-05-25 15:26:49
misieksb: Bo uważam że warto czytać pozycje wydane przez \&quot;naszych\&quot; i mam nadzieję że oprócz super Pani Greń, wpadnie kolejny dobry pisarz do prywatnej biblioteczki...
2016-05-25 17:36:29
Mika123: Książka ta mogłaby trafić do mnie, ponieważ:<br />-) mam coś wspólnego z jej główną bohaterką (Liz): mamy burzę kręconych loków na głowie;<br />-) dobra książka (a myślę, że ta taka jest) pozwoli mi odprężyć się przed nadchodzącą sesją egzaminacyjną;<br />-) byłoby mi niezmiernie miło móc przeczytać książkę kogoś \&quot;stela\&quot;;<br />-) mogłabym tak wymieniać bez końca. :)
2016-05-25 19:03:07
Hata: Ponieważ ja już od kilkudziesięciu lat stosuję się do tego co powiedział Umberto Eco: \&quot;Kto czyta książki żyje podwójnie\&quot;. I to jest prawda... :)
2016-05-25 21:45:37
mona91: Jako młoda mama nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, a dobra książka jest wspaniałym oderwaniem od codzienności i okazją do relaksu... A ponieważ uwielbiam czytać i troszkę znam autora jestem ciekawa Jego pióra. :)
2016-05-25 23:33:24
miksereczek: Dlaczego ja? Ponieważ właśnie przeżyłam szok! 5 minut siedziałam wbita w fotel! Cały artykuł przeczytałam 3 razy uważnie, czy na pewno chodzi o tego Krystiana Warzocha! Pamiętam go jeszcze jako małego chłopca z chrypką, który mieszkał po sąsiedzku, chodził do tej samej szkoły... Jest młodszy zaledwie o kilka lat. Chętnie przeczytam książkę, tym bardziej,że zajwaka jest intrygująca...
2016-05-30 13:37:46
tycjan: Widzę zainteresowanie duże, <br />Niczym te majowe burze.<br />W czerwcu książkę chcę przeczytać,<br /> o autora chcę zapytać, <br />by polecić go również znajomym, <br />I jego książką wypełniać ich domy. <br />
2016-05-31 23:25:31
manius1511: Alfabet powodów, dla których chciałabym przeczytać tę książkę.<br /><br />Aby w deszczowy dzień kłopoty odeszły w cień<br />Burzowe zniknęły chmury, a nastrój jeśli ponury<br />Cichaczem się wycofał. By ktoś, kto pokochał<br />Dzieckiem jeszcze będąc książki, kto dziś wszystkie "zbędne" pieniążki<br />Ewakuuje z konta, by na regale piąta<br />Fantastyczna opowieść stanęła! Aby robota się nie ciągnęła,<br />Godziny jak wieczność żeby nie były! Ale by ludzie dziwnie patrzyli!<br />Hamowali jadąc obok domu. Przyglądając się, jak po kryjomu<br />I bardzo szybko obowiązki czynię; jak niedbale podlewam dynię<br />Jak szybko zamiatam podwórze, jak pnie się bluszcz krzywo po murze<br />Który powinien być dawno podparty. Lecz książki urok nieodparty<br />Lawendę i lobelię do usychania zmusi. Bo ta książka tak kusi...<br />Łopatę już położę! Inną robotę też odłożę...<br />Mam przecież powód, a na tego dowód<br />Nowej książki zapach czuję... A gdy się droga korkuje<br />Otworzę stronę nową. Tak, proszę ruszyć głową!<br />Przecież jeżdżę do pracy busem. Coś z czasem zrobić muszę!<br />Razem z mamą i tatą, chyląc się nad herbatą<br />Spędzimy miłe chwile. Nie obserwując motyle,<br />Tylko czytając książki! Bo przecież żadne pieniążki<br />Udawać rodziny nie mogą. Więc idąc już tą drogą<br />Wierzę, że każda pasja może połączyć rodzinę. Eh, Boże!<br />Yeti tylko z książki wychodzi! A kiedy ktoś w gości przychodzi<br />Zapach czuje książki znów nowej... I powiem jeszcze teściowej<br />"Źle mamo, że nie czytasz!" Już droga Redakcjo chwytasz?<br />Że mam już powodów tyle, by poczuć znów w brzuchu motyle! :) <br />
2016-06-09 15:37:32
misieksb: Książek chyba brakło ;) bo już prawie połowa czerwca a konkurs dalej w toku... ;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: