Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Aleksandra Maceradi

Ballady i romanse rosyjskie ponadto filmy przygotowane specjalnie na Walentynki - to propozycje Miejskiego Centrum Kultury ''Integrator'' w Skoczowie na Walentynki.

Szczególnie warto wybrać się na koncert Alexandra Maceradi „Ballady i Romanse Rosyjskie na Walentynki. - Są jeszcze wolne miejsca bilety można kupić w Biurze Promocji i Informacji ARTadres ul. Rynek 18. Kosztują 25 zł. - informuje portal ox. pl Dorota Kochman,  inspektor ds. promocji i informacji MCK w Skoczowie 

Alexander Maceradi urodził się na Krymie a wychował w starożytnym mieście Kercz nad cieśniną łączącą dwa morza: Czarne i Azowskie. Studiował gitarę klasyczną w Krasnodarze , Južno-Sachalinsku i Władywostoku. Mieszkał też na Dalekim Wchodzie , Sachalinie i Kamczatce, gdzie wykładał w szkołach i kierował zespołami muzycznymi. Jego repertuar to przede wszystkim rosyjskie romanse, utwory Włodzimierza Wysockiego, Bułata Okudżawy, Aleksandra Rozenbauma, Jurija Łozy oraz muzyka ludowa. Artysta obdarzony jest niezwykle ciepłym, ujmującym głosem z niezrównanym mistrzostwem przekazuje słuchaczom cząstkę rosyjskiej duszy.


Koncert Aleksandra Maceradi odbędzie się 14 lutego w Teatrze Elektrycznym o godz. 18.00.

 

Można również wybrać się  na Walentynki do  Teatru Elektrycznego. Para płaci tylko 50% za bilety! W ramach walentynkowej oferty warto obejrzeć film „Ławeczka” reż. M. Żak - Kasia pracuje w miejscowym bufecie. Piotr to niepoprawny uwodziciel, sprowadza samochody z Niemiec. Okazuje się, że spędził kiedyś z Kasią jedną noc, zdążył jednak o tym zapomnieć. Kobieta ma nadzieję na trwały związek, ale czy charakter Piotra i jego niechęć do odpowiedzialności na to pozwolą? I czy pozwoli na to lęk Kasi przed rozczarowaniem i zawiedzionym zaufaniem? Projekcja filmu – 15 lutego godz. 19.00


Kolejny pokaz filmu w ramach Walentynek to projekcja „O północy w Paryżu” reż. W. Allen - Inez i Gil przyjeżdżają do Paryża, by zaplanować ślub. Czas spędzają jednak osobno – Inez widuje się z byłym chłopakiem, a Gil odbywa podróże do lat 20 jak ta przygoda się zakończy? Projekcja filmu 16 lutego o godz. 19.00.

 


Ponadto Walentynki można uczcić powracając do lat dziecięcych. Teatr Elektryczny proponuje seans – Dobranocka w kinie czyli bajki ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Seanse : 15 lutego, godz. 18.00, 16 lutego, godz. 18.00.

 

UWAGA KONKURS!
Dla naszych czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę na koncert Aleksandra Maceradi. Aby ją otrzymać należy w komentarzach opisać najbardziej romantyczne miejsce w Powiecie Cieszyńskim. Zwycięzcę, po subiektywnej ocenie odpowiedzi  wyłoni redakcja :)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: