Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert FAELA w Goleszowie

''Temu zespołowi pisane jest podbicie serc fanów world music na arenie międzynarodowej'' - tak prorokują dziennikarze National Geographic World Music. Posłuchaj koniecznie - Zespół FAELA podczas swojej światowej trasy koncertowej zagości już 1 września w goleszowskiej Etno Chacie Topolej.

Nie ma znaczenia, czy mówimy o scenie wielkiego festiwalu z wielotysięczną publicznością, czy scenie w małym obskurnym pubie, Faela z niezawodną skutecznością powali publikę na kolana. Siedmiu muzyków o korzeniach w Chile, Argentynie, Anglii, Hiszpanii i Szwecji łączy muzykę latynoską, jazz, rock i muzykę bałkańską, z jednym wspólnym celem - stworzyć spektakl przepełniony energią i szczęściem.

Zespół został założony w 2007 w szwedzkim Malmö. Od tego czasu wydali razem trzy albumy, zagrali ponad 700 koncertów w wielu zakątkach świata, i są bez wątpienia najciężej pracującym zespołem w Szwecji.... Ciągle rosnąca liczba fanów pokazuje, że muzyce Faeli trudno się oprzeć. Pośród wielu innych festiwali i klubów, Faela zagrała na Montreux Jazz Festival, Blue Balls Festival, Horizonte Festival, Fusion Festival i jeździ w trasy po całej Europie i Argentynie.

Posłuchaj utworu „Reina del Mar”

KONCERT FAELA

Miejsce: Muzyczna Etno Chata Topolej, ul. Wiejska 22 A – Goleszów
Data: 1 września 2017
Godzina: 20.00
Wstęp – przedsprzedaż: 20 zł/os. | w dniu koncertu 25 zł/os.

 

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na koncert FAELA w Etnochacie Topolej w Goleszowie. Aby je zdobyć – w komentarzu poniżej odpowiedz jak najszybciej poprawnie na pytanie: Co oznacza i skąd się wzięła nazwa zespołu - FAELA? Podpowiedź znajdziecie na stronie http://www.faelaband.com
 

Konkurs zakończony!

Prawidłową (pełną) odpowiedź podał drajeros. "FAELA to skrót od "Rafaela" - jednej z ukochanych ciotek Hugo, która, mimo że nie jest już z nami fizycznie obecna, zostawiła ślad tak mocny i głęboki w życiu każdego, kto ją spotkał, że było rzeczą naturalną i oczywistą, by oddać jej hołd poprzez nazwę zespołu" (fragment ze strony http://www.faelaband.com).

Gratulujemy! Zwycięzcę prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres redakcja@ox.pl. Mail musi pochodzić z adresu przypisanego do konta "drajeros". Bilety będą do odebrania przed koncertem na miejcu - w Etnochacie po podaniu właśnie tych danych.

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-29 20:53:36
iwona-piwowarczyk: nazwa zespołu \'\'Faela;; to skrót od Rafaela ( Rafaeli),jednego z umiłowanych Huga
2017-08-30 01:01:55
drajeros: Faela jest skrótem od imienia Rafaela, ukochanego ciotki Hugo<br />
2017-08-30 01:08:52
drajeros: ukochanej ciotki oczywiście ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: