Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert HST i JOKA

Dumny reprezentant Śląska, autor albumu ''Masy Ludu. Na językach'' HST oraz JOKA niezaprzeczalna ikona polskiego hip hopu, współzałożyciel legendarnego zespołu KALIBER 44, wystąpią na jednej scenie już 7 grudnia w klubie BAGSY, ul. Sokola Tumy 2 w Czeskim Cieszynie - (zaledwie 450 m od mostu przyjaźni.

Będzie to ostatni koncert w tym roku, podczas którego na żywo fani usłyszą utwory noszące miano największych klasyków w tym niezapomniane zwrotki JOKI z płyt nagranych z zespołem KALIBER 44 oraz premierowe utwory z nadchodzącej płyty HST, której wydawnictwo planowane jest początkiem 2014 roku nakładem MyMusic. Organizatorzy zaplanowali też dla chętnych sesje freestylowe z nagrodami.

HST swoją karierę zaczynał współpracując w duecie z Riskiem w grupie Prohibeate. Po nieudanej próbie wydania legalnej płyty, HST rozpoczął solową karierę. Niedługo potem został zauważony przez IGS-a i Jajonasza, którzy pomogli mu zaistnieć na scenie hip-hopowej. W 2002 roku wydał płytę "Masy ludu. Na językach", która należy obecnie do klasyki gatunku. Nowa płyta HST ma się ukazać na początku 2014 roku jak oficjalnie poinformowała wytwórnia My Music. HST  współpracuje z takimi artystami jak Bezimienni, Abradab, Pih, Tede, WSZ&CNE, Fokus, Joka czy Kaliber 44.

JOKA znany również jako Ś.P. Brat Joka to polski raper, członek i współzałożyciel legendarnego katowickiego zespołu Kaliber 44. Starszy brat Abradaba. Laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. W 2011 roku Joka znalazł się na 26. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Swoja działalność rozpoczął w 1996 roku, współtworząc zespół Kaliber 44 z którym wydał cztery płyty "Usłysz nasze demo" (1994), "Księga Tajemnicza. Prolog" (1996), "W 63 minuty dookoła świata" (1998), która otrzymała status złotej płyty oraz "3:44" w 2000 roku. W 2012 roku Joka wystąpił gościnnie na płycie Abradaba zatytułowanej ExtraVertik. Zwrotki rapera znalazły się w utworze "Moje demony". Natomiast pod koniec roku ukazał się album katowickiego rapera Miuosha - Prosto przed siebie z utworem "Reprezent" nagrany z udziałem Joki. Rok później raper wziął udział w reaktywacji składu Kaliber 44. Pierwszy występ zespołu odbył się na Open'er Festival, gdzie trio wystąpiło  z udziałem instrumentalistów. Równolegle działalność wznowił koncertowy skład towarzyszący K44 - Baku Baku Skład. Na 2014 rok planowane jest wydawnictwo najnowszej płyty zespołu, która będzie nosiła tytuł "4:44".

Uwaga konkurs:
Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia ufundowane przez organizatora koncertu BIG idea! Otrzymają je te dwie osoby, które przekonają nas w mailu, że to właśnie One powinny je otrzymać. Piszcie na adres konkurs@ox.pl W mailu proszę podać  imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz koniecznie nick z portalu OX.PL. Konkurs zakończony zostanie w czwartek 05.12.2013 o godz. 21:00

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.

Rozstrzygnięcie konkursu:
Postanowiliśmy przyznać nagrody następującyym osobom:

Pierwsze podwójna wejściówka: kulka89 
Tak pół żartem pół serio;)  bilety chciałabym wygrać, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam (nie licząc mojego Męża :) ale to więcej niż wygrana w totolotka). Dodatkowo wraz z mężem po raz pierwszy byliśmy na koncercie HST w Cieszynie, gdy był organizowany koncert charytatywny "Gramy dla Dominiki" i do dziś dokładnie go pamiętamy, bo było rewelacyjnie! Chętnie po raz kolejny poszlibyśmy na koncert HST w naszym regionie. Wygrane bilety to byłby wspaniały dodatkowy prezent dla mojego męża, który miał urodziny 1 grudnia. Od wielu lat jesteśmy miłośnikami muzyki Hip-hop. I na prawdę dobrze wykorzystamy podwójne zaproszenie doskonale bawiąc się na koncercie HST i JOKA. 
Mam nadzieję, że w uzasadnieniu liczy się jakość, a nie ilość argumentów i że dwa bilety trafią właśnie do mnie! 
Czekam na pozytywną wiadomość.
 
 
Druga podwójna wejściówka: mika81
 
Witam,
w odpowiedzi na pytanie konkursowe nie będę zachwalać mojej osoby ani przekonywać, że jestem fanem nr 1 ale chciałabym posłuchać akurat tych dwóch panów ponieważ pamiętam ich twórczość sprzed kilku lat, poza tym w chwili obecnej jestem mamą i nie mam zbyt wiele czasy na własne przyjemności a tym koncertem sprawilibyście mi dużo radości :)
Może w tym roku Mikołaj dopisze, pozdrawiam serdecznie.
 
Zwycięzcom gratulujemy! O sposobie odbioru nagrody poinformujemy telefonicznie. 

 

źródło: ox.pl/mat,pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: