Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Raz Dwa Trzy

Już w najbliższą niedzielę (16.10.2011) RAZ DWA TRZY zagra w Strumieniu! Mamy dla Was bilety!

Zespół, który nie idzie na artystyczną łatwiznę i pozostaje we własnym muzycznym świecie. Zespół, który zapełnia wszystkie sale, w których koncertuje. Autorzy "Trudno nie wierzyć w nic", "Jestem tylko przechodniem", "Czarna Inez" oraz niezapomnianych aranżacji piosenek Agnieszki Osieckiej "Czy te oczy mogą kłamać", Uciekaj moje serce", "Piosenka o okularnikach", a także coverów piosenek Wojciecha Młynarskiego - RAZ, DWA, TRZY.

Już w najbliższą niedzielę (16 października br.) RAZ DWA TRZY zagra w Strumieniu w ramach cyklu "Jesienne Dorotki". Intrygujący głos Adama Nowaka, wokalisty zespołu zabrzmi w Hali Sportowej w Strumieniu (ul. Młyńska 5). Zespół zaprezentuje największe i najbardziej znane przeboje oraz nowe piosenki z wydanej w marcu 2010 roku płyty "SkąDokąd".

Grupa została założona w lutym 1990 w Zielonej Górze. W trzy miesiące później już mogła pochwalić się wygraną na 26. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Muzycy wydali 7 albumów autorskich, 3 koncertowe, 1 kompilacyjny.

Zespół jest znany z refleksyjnych, poetyckich tekstów oraz harmonijnej, subtelnej muzyki. Koncert będzie nie tylko okazją do posłuchania świetnych brzmień i inteligentnych tekstów, ale także do wsparcia chorego dziecka. Przed występem zespołu Raz Dwa Trzy w holu odbędzie się zbiórka pieniędzy. Zostaną one przeznaczone na wsparcie Nadii, uczennicy SP w Strumieniu. Mieszkańcy miasta chcą w ten sposób pomóc dziewczynce w walce z chorobą.

Bilety w cenie 35 zł. można kupić jeszcze w Ośrodku Kultury w Strumieniu, w Cieszyńskim Centrum Informacji - pod ratuszem oraz w Art Adresie na skoczowskim rynku.

Koncert Raz Dwa Trzy
16 października 2011
godz. 21.00
Hala Sportowa w Strumieniu,
ul. Młyńska 5

Portal OX.PL jest patronem medialnym koncertu RAZ DWA TRZY

Posłuchaj największego przeboju zespołu "Raz Dwa Trzy":

Uwaga konkurs!

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert RAZ DWA TRZY W Strumieniu. Aby je zdobyć, wystarczy jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie: Która piosenka zespołu RAZ DWA TRZY z nowej płyty "SkąDokąd" najbardziej przypadła Ci do gustu i dlaczego? Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod tą wiadomoscią.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 13 października 2011 do godziny 14.00. O wynikach konkursu i sposobie odbioru biletów poinformujemy najpóźniej do godz. 16.00 dnia 14.10.11 pod tą wiadomością.

Konkurs zakończony!

Podwójne wejściówki wędrują do Uzytkowników: u2koncert i haribo. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone odpowiedzi. Zwycięzców prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na maila redakcja@ox.pl (mail musi pochodzić z adresu, na które zarejestrowane jest konto Użytkownika). Bilety będa do odebrania przed koncertem.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: