Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koniec sezonu na wesoło

Zbliża się koniec sezonu teatralnego, przed wakacyjną przerwą Scena Polska zaprasza na ostatnią premierę - angielską farsę 'Weekend z...', czyli zabawną komedię omyłek.

WEEKEND Z... Robina Hawdona jest sztuką, która przede wszystkim ma zabawić i rozweselić widza: - Farsa Hawdona to sztuka łatwa i przyjemna, której zadaniem jest jedynie rozweselenie publiczności. Akcja – ja to w farsie bywa, pełna nieporozumień, niedomówień, zaskakujących zwrotów akcji - rozgrywa się w ciągu jednego sobotniego wieczoru. Pod nieobecność męża, który miał być na spotkaniu służbowym, ale nie wyjechał, bo umówił się z kochanką, żona angielskiego biznesmana zaprasza swego kochanka, lecz niespodziewanie pojawia się jej najlepsza przyjaciółka, a na dodatek jeszcze tajemniczy modny projektant wnętrz i mąż najlepszej przyjaciółki. Postacie są oczywiście przerysowane, dowcipy znane, a jednak ciągle nas śmieszą i bawią - czytamy w opisie.

Premiera sztuki na deskach Sceny Polskiej czeskocieszyńskiego Teatru odbędzie się 22 czerwca br. o 17.30.

Obsada:
Anna Paprzyca - Clarice
Ryszard Pochroń - Roger
Barbara Szotek-Stonawski - Daisie
Grzegorz Widera - Robert
Janusz Kaczmarski - Bob
Dariusz Waraksa - Rodney

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Rudolf Moliński
Scenografia i kostiumy: Izabela Dzidowska


Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa podwójne bilety na to przedstawienie. Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: "Jaki spektakl chętnie byś zobaczył/-a po wakacjach na Scenie Polskiej"? Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi. Maile z odpowiedziami, imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym prosimy przesyłać do 20 czerwca br. włącznie na adres konkurs@ox.pl. Rozwiązanie w piątek, 21 czerwca.

Konkurs zakończony!

Dziekujemy za wszystkie odpowiedzi.  Zwycięzcy o wygranej zostali poinformowani mailowo. Gratulujemy! Bilety można odebrać przed spektaklem w kasie (proszę zabrać ze sobą jakiś dowód tożsamości). Przypominamy - spektakl już jutro, 22 czerwca o 17.30 na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie (Ostravska 67).

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: