Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs na Śmigus Dyngus

Lać wody nie trzeba, wystarczy do nas wysłać e-maila. Wygrać dzisiaj można podwójną wejściówkę na koncert w Bielskim Centrum Kultury.

10 kwietnia w Bielskim Centrum Kultury wystąpi Jennifer Batten - legendarna, uznana na całym świecie gitarzystka, przez 10 lat współpracowała z królem popu Michaelem Jacksonem, grała razem z takimi gwiazdami jak Jeff Beck, Carmine Appice, Slashem Carlem Andersonem i Michaelem Sembello.

Ponadto współdziałała z firmą Washburn, od lat grała wiernie na gitarach tej firmy, została wybrana przez czytelników najsłynniejszego magazynu gitarowego świata 'Guitar Player' najlepszą gitarzystką świata! Wśród nagrodzonych w innych kategoriach znaleźli się między innymi Eric Clapton, Pat Metheny, Kirk Hammett, Warren Haynes, Derek Trucks. Jej koncerty to multimedialne widowisko (obraz + dżwięk) Muzyka z pogranicza rocka, jazzu, fusion, world music. Budzi zachwyt na całym świecie.
Druga część koncertu z zespołem w składzie: Jacek Prokopowicz - kb, Łukasz Gorczyca - bass, Tomek Dominik – dr.
Jennifer Batten. Dom Muzyki BCK, 10 kwietnia g. 19.00. Bilety w cenie 50 zł

Dla czytelników OX.pl mamy podwójną wejściówkę na ten koncert. Zdobędzie ją osoba, która jako pierwsza wyśle do nas e-maila. W tytule wiadomości wpiszcie 'BCK' a w treści dane kontaktowe do siebie oraz login z klubu OX. Życzymy powodzenia!

Red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: