Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs płytowy rozstrzygnięty

Wiemy już do kogo trafi pięć płyt CD ufundowanych przez wytwórnię Jimmy Jazz Records.

Składanka „Prowadź mnie ulico!!! vol. 4”, „Martin Solo”, „Fiński Nóż” zespołu Emerald, płyta zespółu Alians zatytułowana „Egzystencjalna rzeźnia” oraz „Piosenki w kaftanie” Administratorra trafią do osoby, która kryje się za nickiem „b.gombka”. Przekonał nas następujący komentarz prawdziwego znawcy:

Gdzieś tam, jeszcze na strychu mam pierwszą kasetę Aliansu "Sami wobec siebie", ze świetnym kawałkiem tytułowym czy utworem "Ptasiek" (inspirowanym wiadomą książką)....Tam też są "Bomby domowej roboty", wbrew informacją na oficjalnej stronie grypy ;) A może ta kaseta to jakiś "rarytas" ?;)...Bo tego kawałka tam nie powinno być ...
Niestety po 20 latach ta muzyka się już ździebko zestarzała...Ewentualnie "potencjalny słuchacz" się zestarzał :)
Trochę naiwnie - trochę ostro... Potem poszli w zupełnie innym kierunku, ale klimat został...

A z tych nowszych....Pierwszą płytę Emerald słyszałem..."Folk No More" - genialna okładka (nawiązująca do "London Calling" Clashów), spory potencjał i może z 3 fajne kawałki (w tym jeden cover Pogues)...Reszta raczej nudnawa...Może ta nowa CD jest lepsza i wyrwie resztki włosów z głowy :)

Świeże nagranie WC ? Takie kapele nie powinny nagrywać nowych utworów :) Niech zostaną w sferze legendy....

Nowszych rzeczy nie znam (no może za wyjątkiem AntiDread i Komet oczywiście)...Swoją drogą Lesław ma specyficzny styl grania, więc pewnie ciekawą muzę zapodaje na płycie Martina Solo ;) Któż to wie ;D?

Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Nagrody prosimy odebrać do 25 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach między 9-16 w siedzibie portalu Ox.pl lub po ewentualnym kontakcie mailowym: lukasz.grzesiczak@ox.pl.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: