Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs urodzinowy ''30 NAGRÓD na 30-lecie Hadex''

5 lat to może być przypadek, 10 - szczęście, jednak 30 lat obecności na rynku świadczy wyłącznie o zaufaniu ze strony Klientów do marki Hadex.

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to jedna z największych sieci składów materiałów budowanych i wykończeniowych na Śląsku. Firma posiada również oddziały w Krakowie i Łodzi. Klientom zapewnia szeroki wybór materiałów sprawdzonej jakości, szybką realizację zamówień oraz najlepszą ofertę cenową. Od 30 lat działa na rynku i posiada ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i inwestycyjnych.

Z okazji Jubileuszu 30-lecia działalności firmy przygotowano wyjątkowy konkurs „30 NAGRÓD na 30-lecie Hadex”.

Co można wygrać?

- Luksusowy 7-dniowy Rejs statkiem po Morzu Śródziemnym dla 2 osób,

- Telewizor full HD, Samsung 50 cali,

- Ciśnieniowy ekspres do kawy DeLonghi Magnifica S


A także Tablety Lenovo, wiertarko-wkrętarki Tryton i myjki ciśnieniowe Blac&Decker.

Łącznie 30 Nagród o wartości 15 000 zł!

Konkurs trwa od 25.03 – 30.04.2016r. i skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich niezależnie od tego, czy są klientami, czy dopiero poznają tę markę. Warto więc skorzystać z takiej okazji.

Jak wziąć udział?
Wystarczy przygotować kreatywną pracę artystyczną ( rysunek, zdjęcie, wiersz itp.) z wykorzystaniem logo firmy „Hadex” bądź w przypadku wiersza z użyciem w treści słowa „Hadex”. Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres siedziby firmy w Jastrzębiu-Zdroju lub wysłać zgłoszenie poprzez stronę internetową.

Niezależne jury powołane przez Organizatora dokona wyboru dwudziestu siedmiu prac, których autorom zostaną przyznane nagrody I i II stopnia. Dodatkowo wszystkie nadesłane prace artystyczne będą brały udział w konkursie na profilu Hadex na facebooku, gdzie internauci większością głosów wybiorą trzy nagrody publiczności. Głosowanie odbędzie się w terminie od 01.05.2016 – 11.05.2016r.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagrody w konkursie najpóźniej do 12.05.2016, na podany adres e-mail bądź telefonicznie

Rozdanie nagród nastąpi w dniu 14.05.2016r. podczas Targów Budowlanych organizowanych przez CZB Hadex na terenie Miasteczka Twinpigs w Żorach, ul. Katowicka 24 w godzinach 13.00 – 16.00. Tego dnia wstęp bezpłatny, a Hadex jako organizator targów przygotował liczne atrakcje m.in. występ KABARETU SMILE i pokazy producentów.

W wyjątkowych sytuacjach nagrody zostaną wysłane kurierem lub będą do odbioru w oddziałach Hadex.

Szczegóły na stronie konkursowej www.hadex.com.pl/konkurs

 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: Hadex
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: