Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kosmetyki od Alicji. Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 40

Nasza impreza urodzinowa jest coraz bliżej, a nagrody dalej się sypią! Drogeria Alicja ma dla Was jeszcze 5 bonów. Tym razem wygrają najszybsi.

Od 20 lat w Skoczowie, Ustroniu i Wiśle jest miejsce, gdzie można kupić najlepsze kosmetyki do makijażu, płyny po goleniu, wody toaletowe, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, do koloryzacji itd. To Drogeria Alicja , którą na pewno doskonale poznaliście w ciągu tych 20 lat istnienia. Dziś Drogeria Alicja funduje dla Was prezenty - vouchery za zakupy o wartości 50 zł.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 voucherów na zakupy w Drogerii Alicja. Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu odpowiedzcie na pytanie: Ile kosztuje w Promocji urodzinowej Drogerii Alicja tusz Volume Express Maybelline? Podpowiedzi znajdziecie w Drogerii Alicja.
 
Bony wygrywa 5 najszybszych poprawnych odpowiedzi. Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Vouchery otrzymują:
bantulok
jolka22
Dezerter
lil36
mcwaldo

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Drogeria Alicja2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!


Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 

  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: