Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto wygrał ekstra walentynki? Znamy zwycięzców konkursu ''Zakochani Pod Tułem''

Ostatnie dni spędziliśmy na odkopywaniu się z całej sterty zdjęć, jakie przesłaliście do naszej Redakcji. Wybór był niesamowicie trudny, ale Restauracja Pod Tułem zadecydowała i wskazała 7 zdjęć, które uznała za najlepsze. Sprawdź, kto wygrał romantyczną kolację walentynkową w pakiecie z noclegiem i śniadaniem.

Konkurs „Zakochani Pod Tułem” trwał 10 dni. W tym czasie otrzymaliśmy od Was prawie 200 zdjęć. Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy. Przypominamy, że nagrodą w konkursie była romantyczna kolacja w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem. Walentynkowa kolacja odbędzie się już w najbliższy piątek, 15 lutego br. o godz. 19.00. Specjalne zaproszenia na wieczór w cisownickiej Restauracji należy odebrać do piątku w siedzibie naszej Redakcji w Skoczowie przy ul. Wałowej 3. Pracujemy w godz. 8.00 – 16.00.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i prosimy o odbiór zaproszeń. Pozostali uczestnicy konkursu, którzy tym razem nie wygrali, niech nie porzucają nadziei! Na jutro szykujemy dla Was małą niespodziankę. Co to takiego? Tego dowiecie się już wkrótce.

A oto nasi zwycięzcy i nagrodzone zdjęcia:

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: