- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kuba Knap w Panopticum

Już 11-go kwietnia w Cieszynie w Klubie Studenckim Panopticum wystąpi Kuba Knap, pierwszy artysta wytwórni Alkopoligamia.com, który całkowicie oddał duszę zwolnionym bitom i ''country rap tunes''.

Kuba Knap pochodzi z artystycznej rodziny i luz ma w genach – często zaprasza swoją mamę malarkę na koncerty, gdzie siostra fotografka robi mu zdjęcia. Raper ma na koncie niezależny album „Bez nerwów, bez złudzeń” i pełnoprawny debiut „Lecę, chwila, spadam” wysoko oceniony zarówno przez recenzentów, jak i słuchaczy, który zadebiutował na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (notowanie Olis z 23.06.2014).

Nie zabraknie w tym dniu także cieszyńskich artystów, na scenie w klubie Panoticum usłyszymy również Nemo, Lipens,  Szczures oraz The Intruders i FlyBoy!

Bilety do nabycia w cenie 15 zł w sklepach Chrom i MDM w Cieszynie oraz w sieci Ticketportal Polska na terenie całego kraju LINK lub TUTAJ Uwaga!  wejście na koncert od 16 roku życia!

Konkurs dla czytelników:
Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na imprezę, aby je zdobyć wystarczy wysłać na adres konkurs@ox.pl odpowiedź na pytanie – Kogo Kuba Knap zaprasza m.in. na koncerty. W mailu należy podać nick z portalu oraz imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. 

(red)
 

Zobacz teledysk artysty:

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: