Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kubańska fiesta w... Goleszowie!

To będzie gorąca fiesta w Etno-Chacie Topolej. Tańce kubańskie, kuchnia oraz prelekcje o kulturze kraju najlepszych cygar w najbliższy weekend (22-24.04).

Kuba jest znana z kryzysu kubańskiego, inwazji w Zatoce Świń i Fidela Castro, kojarzy się ją z embargo, ale też z cygarami hawańskimi, starymi amerykańskimi samochodami czy Buena Vista Social Club i kubańską muzyką. Nasza wiedza o Kubie, jej kulturze, kuchni i zabytkach jest jednak dość mała. Mogą to zmienić warsztaty i prelekcja w Etno-Chacie Topolej w Goleszowie.

Już w najbliższy weekend (od piatku 22.04 do niedzieli 24.04) na miłośników egzotycznych podróży, latynoskich rytmów i nietuzinkowej kuchni czekają atrakcje w Goleszowie – o Kubie opowie Teresa Abreu Orta Krysztofiak, odbędą się warsztaty kulinarne. Będzie można nauczyć się tańców kubańskich od Kubańczyka, Fernando Torresa Pinedy i dowiedzieć wielu ciekawostek związanych z Kubą.

Uwaga konkurs!
Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia – jeden na sobotnie kulinarne warsztaty, drugi na sobotnie warsztaty taneczne. Napisz na konkurs@ox.pl, które z nich chciałbyś/ chciałabyś zaliczyć i uzasadnij swój wybór. Wygrają dwie osoby, które najciekawiej odpowiedzą. Konkurs trwa do 21.04.2016 do godz. 12.00.

red.


 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: