Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Last minute dla zakochanych

To ostatnia szansa, by wziąć udział w konkursie Zakochani Pod Tułem 3 i zgarnąć zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są tylko do 4 lutego. Pośpiesz się - jeszcze masz szansę na nagrodę!

„Zakochani Pod Tułem” to konkurs, który ma swoją historię, ale z pewnością nie przechodzi do historii. Po raz pierwszy Restauracja „Pod Tułem” z Cisownicy zorganizowała go w 2013 roku. W tym roku uczestniczyć w nim można po raz trzeci. 

W porównaniu z poprzednimi, tegoroczna edycja konkursu różni się sposobem wyłaniania zwycięzców – tym razem wytypują ich internauci, którzy oddadzą głos na wybrane zdjęcie za pomocą systemu dostępnego na stronie konkursowej.

Głosować będzie można już od 5 lutego br. Do tego dnia trwa rejestracja uczestników, dlatego wszystkich, chcących wziąć udział w konkursie Zakochani Pod Tułem 3 prosimy o przesłanie zgłoszenia do 4 lutego. Po tym dniu, formularz nadsyłania zgłoszeń dostępny na stronie konkursowej Pod Tułem  zostanie zablokowany, a uaktywni się system oddawania głosów. Głosować będzie można tylko na 44 zdjęć wybranych w I etapie konkursu przez komisję konkursową. 

Uwaga! Konkurs – nadsyłanie zgłoszeń do 4.02.2015!

Co robisz w walentynki? Jeśli jeszcze nie masz planów to weź udział w konkursie Zakochani Pod Tułem 3, wygraj kolację, lub kolację z noclegiem oraz śniadaniem i zaproś ukochaną osobę w Walentynki do restauracji „Pod Tułem”. 

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na kolację: 

7 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
13 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

Kolacja odbędzie się w Walentynki, 14 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w Restauracji Pod Tułem w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17.  Oto, jak prezentuje się menu na walentynkową kolację

DLA NIEJ:
- romantyczna kanapeczka
- krem z brokułów
- pierś z kurczaka z brzoskwinią
- panacotta

DLA NIEGO:
- romantyczna kanapeczka
- krem z pomidorów
- schab po cygańsku
- lody californijskie

A także wino i romantyczna atmosfera!

Romantyczne chwile spędzone w restauracji Pod Tułem uwieczni profesjonalny fotograf, Wiesia Kuśnierz, której przykładowe realizacje zobaczyć można stronie: wiesiakusnierz.pl.


Przypominamy, że aby wziąć udział w  konkursie wystarczy wysłać zdjęcie z ukochaną osobą i wypełnić prosty formularz online.  Nie zwlekaj z nadesłaniem zgłoszenia - przejdź na stronę konkursową już teraz: 


Do udziału zapraszamy również osoby, które przesłały zgłoszenie w roku 2013 lub 2014 (także nagrodzone pary). Warunkiem przesłania formularza jest dodanie jednego zdjęcia w formacie .jpg, .jpeg, .png (maks. 2MB). 

Dla głosujących restauracja Pod Tułem przygotowała niespodziankę!

Już w pierwszym artykule poświęconym konkursowi Zakochani Pod Tułem (przeczytaj: Już 3 raz: Zakochani Pod Tułem) zapowiadaliśmy, że dla głosujących na zdjęcia nominowane w I etapie konkursu, Restauracja przygotowała specjalną niespodziankę. Oto ona:

Każdy, kto w terminie 05.02-11.02.2015 odda głos na jednego z zakwalifikowanych uczestników konkursu „Zakochani Pod Tułem 3“ otrzyma rabat wysokości 20% na danie główne w restauracji Pod Tułem. Bon rabatowy można zrealizować w dniach: 15.02.2015, 22.02.2015, 01.03.2015.

Warunkiem przystąpienia do głosowania jest podanie adresu e-mail, na który zostanie przesłany kupon rabatowy. Z jednego maila oddać można tylko jeden głos!

Restauracja Pod Tułem zaprasza do Cisownicy!

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe. Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 155 zł od osoby! Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. 

Dla przyszłych Młodych Par „Pod Tułem” przygotowało też wiele gratisów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Restauracji www.podtulem.pl, w zakładce „Wesela”. 

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: