Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lot balonem w Skoczowie. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 3

Unieś się nad miastem i zobacz z góry skoczowski rynek! Z okazji naszych 10. urodzin Mamy dla Was niezwykłą atrakcję - lot balonem. W dzisiejszym konkursie zaproszenia dla 20 Czytelników ox.pl ufundowane przez Firmę Ciepły Dom z Cieszyna.

Pamiętacie film animowany "Odlot", w którym samotny staruszek Carl Fredricksen dzięki tysiącom balonów przyczepionych do domu, wznosi się z nim w powietrze i leci do południowoamerykańskiej dżungli, by spełnić swoje i swojej nieżyjącej żony dawne marzenie? Któż nie chciałby oderwać się czasami od ziemi i poszybować jak ptak...? Nasi Czytelnicy będą mieli taką możliwość! Z okazji 10. urodzin Portalu rozdajemy prezenty (Zobacz: Zapraszamy Cię na urodziny ).

Tym razem, w trzecim konkursie z serii, do wygrania lot balonem ufundowany przez Firmę Ciepły Dom z Cieszyna W siedzibie firmy na Stawowej 16 możesz nabyć z gwarancją dobrej ceny drzwi i okna, fasady aluminiowe słupowo-ryglowe. W Ciepłym Domu pomogą też założyć Ci zimowy ogród, doradzą przy projektowaniu stolarki okiennej i drzwiowej, dokonają pomiarów okien i drzwi, fasad i ogrodów. Okna i drzwi PVC są produkowane w oparciu o materiały firm Salamander, Brügmann oraz Trocal, natomiast aluminium w systemie ALUPROF.

Lot balonem odbędzie się przy sprzyjających warunkach pogody 27 lipca 2013 roku w Skoczowie podczas 10. Urodzin OX.PL. Świętujemy z Przyjaciółmi Każdy będzie mógł wznieść się nad miasto w balonie na uwięzi. 40 szczęśliwców, którzy wygrają w naszym konkursie, będzie mogło polecieć za darmo! Dziś do wygrania 20 zaproszeń.


Uwaga! Konkurs!

Dla 20 osób mamy pojedyncze zaproszenia na lot balonem, który odbędzie się podczas urodzinowej imprezy OX.PL, 27.07.2013. Aby zdobyć zaproszenie, napisz  komentarzu pod tą wiadomoscią, dokąd chciałbyś polecieć balonem i dlaczego. Wygra 20 najciekawszych komentarzy. Konkurs trwa do 18 lipca 2013 włącznie. rozwiązanie w piątek, 19 lipca br.

Konkurs Zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.

Bilety na lot balonem otrzymują użytkownicy:

bertab, ona712, dcx78, basia13, ukweli, frankafiranka, daager, makris, siakus92, Klaudiamm, wislan, ograszka, adrian638, dora820, lucynastef, desert, ancy81, grand, jaga30, patkaoppl.

Gratulujemy!

Uwaga!
Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 21 lipca (poniedziałek) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Lot Balonem". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.
 

Bilet na lot balonem odebrać można wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: