- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lubisz balet? Wygraj bilet

Dzisiaj mamy niespodziankę dla miłośników baletu. W Bielskim Centrum Kultury wystąpi amerykańska grupa baletowa 'Ballet Magnificat'. Dla Was mamy 2 bilety.

Ballet Magnificat!, to założona w 1986r. amerykańska grupa baletowa z Jackson nad Missisipi, wystawiająca swoje spektakle na całym świecie. Łączy ze sobą balet tradycyjny z nowoczesnym, tworząc niezwykłe spektakle teatralno-muzyczne. To niezwykła mieszkanka wielu odmian tańca: od klasycznego przez jive, aż po motywy celtyckie i żydowskie połączona z głębokim i poruszającym przesłaniem spektakli, stanowi o wyjątkowości zespołu*. Do tej pory artyści wystąpili dla około 12 milionów widzów na całym świecie. Ballet Magnificat wystawia ponad 200 spektakli każdego roku w całych Stanach Zjednoczonych oraz za granicą (przede wszystkim w Azji i Europie). W Europie występowali m.in. w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Zagrzebiu, Kijowie, St.Petersburgu, Moskwie). „Wysublimowane piękno, najwyższy profesjonalizm” – napisał o nich amerykański Dallas Morning News.

W repertuarze Ballet Magnificat! znajdują się poruszające interpretacje m.in. przypowieści o synu marnotrawnym „Prodigal’s Journey”, powieści Corrie ten Boom „Hidden Place” (Bezpieczna kryjówka) opowiadającej historię rodziny holenderskiej ukrywającej Żydów podczas II wojny światowej, historii wyjścia Izraela z Egiptu – „Wybaw nas!” czy najnowszy spektakl „Face to face” (Twarzą w twarz), który będzie można zobaczyć w Bielskim Centrum Kultury.

BALLET MAGNIFICAT! Spektakl "Face to face" - 8 maja , g. 17.00, Dom Muzyki BCK.   Bilety w cenie 60 zł.  Bilety w cenie 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy - emeryci, renciści, młodzież szkolna, dzieci). Bilety na www.bilety.bck.bielsko.pl i w Dziale Sprzedaży Biletów BCK, ul. Słowackiego 27, I piętro, tel. 33/8281645 i 33/8281655


Dla Czytelników Portalu mamy podwójną wejściówkę na ten spektakl. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza napisze do nas e-maila, na adres konkurs@ox.pl
W tytule wpiszcie 'balet' a w treści dane kontaktowe oraz login z klubu ox.pl

 

Jako pierwsza e-maila nadesłała do nas Pani Katarzyna z Wilamowic, posługująca się nickiem 'jurkiwilamowice'. Gratulujemy!

RED.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-06 15:20:48
as355: Czy podać nr kołnierzyka i nr butów bo jak by trza było papcie na Balet .
2015-05-07 08:15:26
jurkiwilamowice: Bardzo się cieszę :) dziękuję
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: