Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mała Syrenka w Cieszynie

Pamiętacie baśń o Małej Syrence, która zakochuje się w księciu i marzy, by stać się podobną do niego. Jej marzenie za sprawą czarów spełnia się, ale czy syrenka będzie szczęśliwa? Jeśli Twoje dziecko nie zna tej opowieści, koniecznie weź udział w konkursie i wygraj bilet na spektakl do czeskocieszyńskiego Teatru.

Baśń Hansa Christiana Andersena powstała w 1837 roku. Stała się inspiracją dla duńskiego rzeźbiarza,który stworzył jeden z najbardziej rozpoznawalnych pomników Danii. W 1989 roku w studiu Walta Disneya powstała filmowa, animowana opowieść o niesfornej Syrence Arielce, która - w odróżnieniu od pierwowzoru - kończyła się happy endem.

Scena Polska i Scena Lalek Bajka Teatru Cieszyńskiego zapraszają wszystkich swoich sympatyków, widzów dużych i małych na baśń muzyczną

Mała syrenka
na podstawie H. Ch. Andersena

w niedzielę, 16 lutego o godz. 15.00
w Teatrze Cieszyńskim  ul. Ostrawska 67, Czeski Cieszyn

Bilety można zamawiać w biurze organizacji widowni (scenapolska@tdivadlo.cz, tel. + 420 558 746 022) lub zakupić w kasie przed spektaklem.

Ceny biletów:
dzieci do 3 lat: bezpłatnie
dzieci od 3 do 15 lat: 40,- Kc (7,- zł)
młodzież, studenci:  60,- Kc (10,- zł)
dorośli: 100,- Kc (17,- zł)

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na  "Małą Syrenkę". Aby zdobyć bilety, należy napisać nam, dlaczego to Wy powinniście otrzymać bilety. Wybierzemy najbardziej kreatywne odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl . W mailu prosimy podać również imię, nazwisko, nr tel. i login na portalu. Na odpowiedzi czekamy do godz. 8.00 w piątek (14.02.2014). Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: