Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mamy bilety na DOLAŃSKI GRÓM!

Jeszcze ponad miesiąc został do rozpoczęcia się karwińskiego festiwalu DOLAŃSKI GRÓM, na którym w tym roku wystąpią takie gwiazdy jak: Odział Zamknięty czy Kobranocka. Mamy dla Was bilety!

Festiwal rozpoczyna się 21 czerwca br., na karwińskich scenach wystąpią: Oddział Zamknięty, Kobranocka, czeska grupa „Škvor”, zespół Skangur (PL), People of the haze (PL), Sheep (PL) i Latające Talerze (PL), czyli cover „REPUBLIKI” Grzegorza Ciechowskiego.

- Mamy nadzieję, że tegoroczne wydanie festiwalu, pozwoli na ponowne spędzenie niezwykłego czasu i wspaniałych chwil przy niepowtarzalnym brzmieniu muzyki rockowej - mówią organizatorzy, czyli Klub Młodych i Klub Średniaka MK PZKO Karwina Frysztat

DOLAŃSKI GRÓM to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO.  Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na odbudowę Domu PZKO w Karwinie Frysztacie.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

Posłuchaj najbardziej znanego utworu Kobranocki:


Uwaga konkurs!
Mamy dla Was 3 bilety na Festiwal i płytę Republiki Latających Talerzy. Żeby mieć szanse na zdobycie nagrody trzeba odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Ty właśnie masz otrzymać bilety? Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi. Konkurs trwa do 15 czerwca br. Odpowiedzi z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na konkurs@ox.pl z dopiskiem DOLAŃSKI GRÓM

Konkurs zakończony!

Zwycięzcy o wygranej zostali powiadomieni mailowo. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: