Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mamy dla Was bilety!

Już 3 lutego w Skoczowie wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Skoczowie. Nad występem kabaretu Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL objął patronat prasowy.  Początek występu - 3 lutego 2013r. o godz. 19.00 w sali MCK ,,Pod Pegazem” /ul. Targowa 26/. Bilety w cenie 45 złotych można kupić w skoczowskim ARTaresie.
 
Kabaret pod Wyrwigroszem został założony w październiku 1990 z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, absolwentów PWST w Krakowie. Początkowo grupa nosiła nazwę Somgorsi, obecną nazwę kabaret przyjął po reaktywacji w 1994.

Kabaret należy do czołówki polskiej sceny kabaretowej. Znany jest m.in. z audycji na antenie RMF FM - "Między Bugiem a prawdą" – czyli cyklu słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów. Kabaret jest też twórcą polskiej interpretacji utworu Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech, zatytułowanej "Donald marzy".

Co zrobić, aby wygrać bilety na wieczór pełen śmiechu? W komentarzu pod artykułem należy wpisać odpowiedź na pytanie: Dlaczego kabaret nazywa się Pod Wyrwigroszem? Najszybsza i zarazem najbardziej dokładna, prawidłowa odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem! Rozwiązanie konkursu wieczorem. Użytkownikowi dotka264 GRATULUJEMY na maila wysłaliśmy informację jak odebrać bilet!

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: