Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mamy dla Was bilety

Kolejny konkurs na naszym portalu. Tym razem możecie zgarnąć podwójną wejściówkę na sobotni koncert.

Już w najbliższą sobotę w cieszyńskim teatrze im. Adama Mickiewicza odbędzie się występ zespołu HEY. Podczas wieczoru zabrzmią dźwięki z najnowszego studyjnego albumu, który miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to "BŁYSK", a promują go single "Prędko, prędzej" oraz "Historie" - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów "przedBŁYSK", podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem z nadchodzącej płyty.
Występy te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W lecie Hey pojawił się na kilku festiwalach m.in. Przystanek Woodstock, Gdańsk Dźwiga Muzę, Kraków Live Festival, natomiast trasa koncertowa "BŁYSK" rozpocznie się w październiku 2016. na trasie miast jet również Cieszyn. Zespół HEY wystąpi już 8 października o godzinie 20.00 na scenie cieszyńskiego teatru promując swoją najnowszą płytę.

Dla osoby, która jako pierwsza wyśle na adres konkurs@ox.pl swoje dane (login klubu ox.pl, imię i nazwisko, oraz nr telefonu kontaktowego) otrzyma od nas podwójną wejściówkę na ten koncert.

Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Dzisiaj jeszcze konkurs, będziecie mogli wygrać płytę z podpisami artystów.

Konkurs zakończony, bilety zdobywa uzytkownik o nicku 'Berrol'. Gratulujemy!

Red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: