Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Marcin Kydryński zaprasza

Kolejna niezwykła wokalistka za sprawą 'Siesty w drodze', odwiedzi Bielsko-Białą. Mayra Andrade pochodzi z Wysp Zielonego Przylądka, urodziła się na Kubie, a swoją wielką karierę rozpoczęła we Francji.

Nic więc dziwnego, że wykonuje world music - muzykę świata. Jej ojciec był dyplomatą, więc w dzieciństwie mieszkała także w senegalu, Anglii i Niemczech. Swój pierwszy solowy koncert dała na placu Alexandre'a Albuquerque'a w Prai na Wyspie Zielonego Przylądka w roku 2000. Krótko potem otrzymała zaproszenie do udziału w koncercie poświęconym trzem pokoleniom muzyków z Wysp Zielonego Przylądka, który odbywał się w prestiżowej Coliseu dos Recreios w Lizbonie. Mayra wystąpiła także na festiwalu jazzowym w Nantes, a rok później  wraz z Orlando Panterą zostali wybrani do reprezentowania Republiki Zielonego Przylądka w konkursie piosenki podczas Igrzysk Frankofońskich w Kanadzie. Współpracowała m.in. z Charlesem Aznavourem.

 


Mayra Andrade, Dom Muzyki BCK, 22 marca - niedziela - g. 18.00. Bilety na to wydarzenie można kupić w kasie Bielskiego Centrum Kultury.

Pisząc na adres konkurs@ox.pl – macie szansę wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie muzyczne. Otrzyma go osoba, która jako pierwsza napisze do nas e-maila. W treści podajcie login z klubu ox.pl oraz dane kontaktowe do siebie.

 

Konkurs zakończony - bilety zdobyła użytkowniczka posługująca się nickiem 'Anusia88889'. GRATULUJEMY!

red.

źródło: ox.pl/BCK
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: