- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Masz ochotę na pizzę? Urodzinowy konkurs OX.PL nr 33

Chrupiące ciasto, pyszne dodatki i ciągnący się ser - oto wyznaczniki dobrej pizzy. A jaką pizzę lubicie Wy? Pizzeria Verona ma dla Was 10 voucherów.

W skoczowskiej Pizzerii Verona można poczuć się jak we Włoszech! Oryginalna włoska receptura sprawia, ze smak i zapach pizzy są dokładnie takie, jak w Italii. od 13 lat to właśnie tam mieszkańcy Skoczowa i okolic kupują nie tylko pizzę, ale i sałatki, spaghetti, penne...

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 33
 
Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 10 voucherów o wartości 25 zł każdy na wykorzystanie w Pizzerii Verona w Skoczowie. Aby zdobyć jeden z nich,trzeba jak najszybciej napisać jaka jest Wasza ulubiona pizza. Wygrywa 10 najszybszych osób.
 
Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem.
 
Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Vouchery otrzymują:

alan18
wierzbina
basik_8411
MINI
niu-sia
lil36
bantulok
togi13
Andrzelito
natali85

Gratulujemy!


Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Pizzeria Verona2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!


Vouchery można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 
 
  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: