Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

M.H.L.-wygraj bilet do teatru

W czwartek (7 października) festiwal „Bez Granic” zaprasza na „M.H.L” – jedno z najważniejszych obecnie wydarzeń teatralnych na Słowacji.

Janusz Legoń, dyrektor festiwalu teatralnego „Na Granicy” zachęcał do obejrzenia tego przedstawienia: - Przedstawienie powstało na bazie autentycznych źródeł – listów pozostałych po Magdzie Husakovej-Lokvencovej, żonie Gustava Husaka: przedwojennego czechosłowackiego działacza komunistycznego, w latach stalinowskich więzionego jak Gomułka za odchylenie, a później prezydenta „znormalizowanej” Czechosłowacji. Jego żona była pierwszą kobietą, która wykonywała zawód reżysera w Czechosłowacji.

„M.H.L.” to intymna dokudrama, która staje się kameralną opowieścią o cichym obumieraniu miłości i o martwocie samotności. Zaprezentowana w niezwykle oryginalny, pełen emocji i fascynujący wizualnie sposób.

Spektakl można obejrzeć w COK Dom Narodowy w Cieszynie, 7 października o godzinie 18.00.

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenia na ten spektakl. Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie WY powinniście iść na ten spektakl. Czasu jest mało, więc na Wasze wpisy czekamy tylko do 7 października, do godziny 12:00. Tym razem także prosimy Was też, by w komentarzach podać swój adres mailowy. W czwartek o 13:00 koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Zwycięzcę mailowo poinformujemy jak odebrać nagrodę. Do klawiatur! Naprawdę warto.

Strona festiwalu

Przeczytaj także;

- Bez granic smakuje najlepiej

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: