Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Michał Szpak w Cieszynie – mamy bilety!

Koncert Michała Szpaka już w najbliższą niedzielę 27 października 2019r. o godz. 19:00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album Dreamer pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa wyprzedała się. „Scena to miejsce, w którym czuje się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że to na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” - mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową zatytułowaną enigmatycznie THEMOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja nad która pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chce przekazać ludziom co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” - czytamy w opisie trasy koncertowej Artysty.

 

UWAGA KONKURS

Chcielibyście wybrać się na koncert Michała Szpaka? Dla czytelników ox.pl mamy podwójną wejściówkę na koncert, do odbioru na hasło ox.pl w kasie teatru przed koncertem.

Wejściówkę otrzyma osoba, która jako pierwsza napisze do nas e-maila na adres redakcja@ox.pl pisząc w temacie „Konkurs - Michał Szpak”. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Bilety na to wydarzenie można także kupić na poniższych stronach internetowych:

eBilet.pl
biletyna.pl
kupbilecik.pl
bileterka.com
kulturairozrywka.pl

Znamy Zwycięzcę! Gratulujemy!

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-28 07:52:36
Marta34: Jeśli chcecie mam dla was dużo więcej konkursów na stronie http://konkursdnia.pl
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: