- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mielzky w Cieszynie - koncert w kultowym miejscu

W piątek 29 maja 2015 roku fani Hip Hopu nie powinni być zawiedzeni, w Cieszynie odbędzie się koncert GRUBY MIELZKY i to w kultowej piwnicy pod Targową, czyli obecnego Klubu Muzycznego Anielski Młyn. Początek imprezy o godz. 20:00

Będzie to koncert premierowy najnowszego albumu artysty pt. "Miejski Patrol". Za gramofonami pojawią się  DJ Chwiał (The Returners) i Dj Funky Luke!

Album "Miejski Patrol" jest kontynuacją historii, która swój początek miała w roku 2007. Wtedy właśnie, światło dzienne ujrzał album "Nic się nie dzieje" formacji Ortega Cartel, gdzie artyści mieli okazję po raz pierwszy współpracować ze sobą. Wspólnie zrealizowali także utwór "Rap" (Ortega Cartel - Lavorama), dzięki któremu szersze grono słuchaczy poznało Mielzkyego. W kolejnych latach Mielzky skupił się na działalności solowej, czego efektem były 2 legalne albumy "Silny jak nigdy w*^&*^y jak zwykle" (2012) i "1.5" (2013).
"Miejski Patrol" zawiera 15 utworów na których gościnnie udzielili się Kuba Knap, Otsochodzi, Rymek, Frank Nino a także Ortega Cartel. Charakterystyczne brzmienie muzyki patr00 w duecie z szorstką stylistyką Mielzky'ego, stanowią obowiązkową pozycję dla fanów nie tylko Lavoholicznych dokonań, ale każdego słuchacza gatunku.

Wejściówki już dostępne online: KLIKNIJ>>> Pierwsze pula 50 szt w cenie 25 zł, zaś drugie 50 szt w cenie 30 zł. Ilość miejsc ograniczona - na koncert werjdzie tylko 100 osób!  Część dochodu z koncertu zostanie przeznaczona na działalność nieformalnej grupy Anielski Młyn.

Uwaga konkurs:
Organizator przygotował dla naszych czytelników dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenia. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@ox.pl z odpowiedzią na pytanie - Ile utworów zawiera album "Miejski Patrol". W mailu nalezy podać swoj nick z portalu ox.pl oraz numer telefonu kontaktowego.

Zobacz wideo:

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: