Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mikołaje odwiedzą Prezentownię

- Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie - twierdził Alan Alexander Milne, twórca Kubusia Puchatka. Jednak poza tym, czego kupić się nie da, wszystkie pozostałe prezenty czekają na grudniowych Mikołajów w sklepie Prezentownia w Cieszynie.

Świece, naturalne mydełka, bibeloty, art. dekoracyjne oraz tysiące innych pomysłów i inspiracji dla grudniowych - i nie tylko - Mikołajów. Upominki na każdą okazję i dla każdego czekają na ulicy Głębokiej 25 (wejście do pasażu od Browarnej) w Cieszynie. W Prezentowni, niczym w mikołajowej fabryce zabawek, znajdzie się coś dla małych, większych i nawet dla tych całkiem dużych; dla pań i dla panów, dla wybrednych i entuzjastów wszystkiego, co piękne.  Prezentownia to – najkrócej ujmując – doskonały pomysł na gotowy prezent.

Z okazji zbliżających się mikołajek Prezentownia z Cieszyna przygotowała dla Czytelników Portalu OX.PL niezwykły konkurs, w którym do wygrania są 3 prezenty o wartości 150 zł.

Zadanie konkursowe:

Mikołaj nie wie, co Ci się podoba. Napisz do niego list, wybierając na prezent jedną z rzeczy, które można znaleźć w Prezentowni. Forma dowolna. Wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi.
 
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@ox.pl do 04.12.2012 roku, w tytule wpisując „Prezentownia”.  W mailu proszę podać również swoje imię, nazwisko, login na Portalu oraz numer tel. kontaktowego. Rozstrzygnięcie i publikacja zwycięskich prac nastąpi 5 grudnia 2012 roku.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi, były bardzo pomysłowe i dowcipne. Prezentownia wskazała zwyciezców. 3 prezenty o wartości 150 zł wygrywają:

Gabriela B. - gab2588

Mirona G. - mira96-12

Eugeniusz B. - ACHAR

 
Organizatorzy postanowili równiez przyznać nagrody dodatkowe w formie drobnego upominku dla

Agaty W. - gusia4115

Anny G. - Nnansy77771

Gratulujemy! Nagrody są do odebrania w Prezentowni - na ulicy Głębokiej 25 (wejście do pasażu od Browarnej) w Cieszynie w terminie do 22 grudnia 2012.

 


Pokaż Prezentownia na większej mapie

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: