Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Miss Wakacji w Ustroniu

12 pięknych dziewcząt z różnych zakątków świata będzie rywalizowało w Ustroniu o tytuł najpiękniejszej w Konkursie Miss Wakacji 2013. Zobaczcie panie, wybierzcie tą, która najbardziej Wam się podoba i nie zapomnijcie kibicować faworytce już 11 sierpnia br. w ustrońskim amfiteatrze.

Konkurs piękności Miss Wakacji odbywa się w Ustroniu już od 28 lat. W sierpniowy weekend na deskach ustrońskiego amfiteatru, piękne dziewczyny ze Szwecji, Libii, Wietnamu, Ukrainy, Czech, Holandii, Kongo, Krymu, Danii, Rosji i oczywiście z Polski zawalczą o tytuł najpiękniejszej.

W tym roku wybory uświetnią swoimi występami Izabela Trojanowska, Aicha&Asteya, finalistki programu X-Factor, Andrzej Rybiński, Kabaret Pod Wyrwigroszem oraz Rosyjska Rewia Imperium. Początek imprezy o 16.00.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł można kupić: w Ustroniu (kantory Maja, Trafika - Galeria Venus), Wiśle (Studio Foto Brodacki, Rynek 1, Cieszynie (Kawiarnia "Pod Arkadami", Rynek 4). W dniu wyborów kosztować będą 30 zł. Więcej informacji www.miss-wakacji.pl.

Portal OX.PL objął imprezę swoim patronatem prasowym.

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety do Ustronia na Wybory Miss Wakacji. Otrzymają je osoby, które wybiorą swoją kandydatkę i w ciekawy sposób uzasadnią swój wybór. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 4 sierpnia br. włącznie. Wygrają dwie najciekawsze odpowiedzi.

Konkurs zakończony!

Uznaliśmy, że bilety otrzymają: Box i siakus92. Gratulujemy!

Bilet można odebrać w siedzibie redakcji (Skoczów, Wałowa 3) w godz. 8.00-16.00 do 9 sierpnia włącznie.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: