Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzowie jazzu w Strumieniu

Dla fanów jazzu Walk Away to niekwestionowana gwiazda. Na scenie muzycznej od 30 lat współpracują z najwybitniejszymi muzykami świata. W swoim dorobku mają już wspólne koncerty z takimi wokalistami jak Mino Cinelu, Mike Stern czy Urszula Dudziak. W Strumieniu zagrają w październiku wyjątkowy koncert. Tym razem wspólnie z Walk Away wystąpi Dean Brown.

Takie koncerty nie zdarzają się codziennie, dlatego występ Walk Away to prawdziwa gratka dla fanów dobrej muzyki na światowym poziomie. Dean Brown należy do czołówki nowojorskiej sceny jazzowej. W swojej karierze trzykrotnie zdobył nagrodę Grammy. Muzykę klasyczną i improwizację studiował na Uniwersytecie w Waszyngtonie, a jazz na słynnym Berklee College of Music w Bostonie.

Polska grupa Walk Away powstała z inicjatywy perkusisty Krzysztofa Zawadzkiego. Dziś w skład grupy wchodzi także Bernard Maseli grający na wibrafonie, Marek Podkowa – saksofon i Tomasz Grabowy na gitarze basowej. Na swoim koncie mają 16 płyt. Ostatnia - „Zariba” - ukazała się 10 lat temu.

Walk Away i Dean Brown zagrają w Strumieniu już w sobotę 17 października o 19:00 w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Młyńska 14). Bilety w cenie 30 zł można kupić w kasie emgok-u, a także internetowo. Wystarczy wpłacić pieniądze na konto 59 8126 1017 0034 0773 2000 0070 z tytułem przelewu "Walk Away oraz imię i nazwisko odbierającego bilety".

UWAGA BILETY
Dla czytelników OX.pl mamy do rozdania dwa bilety na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie kto był założycielem zespołu Walk Away? Odpowiedzi prosimy kierować na adres: konkurs@ox.pl, podając imię i nazwisko oraz nick z portalu OX.PL.

 

Nagrody zdobyli Pani Monika 'maraena1983' i Pan Szymon 'KuG'. Gratulujemy!

red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: