Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Może dziś do cyrku?

Jeden z największych cyrków w Polsce wystąpi już dziś 16 sierpnia w Wiśle. Masz ochotę na miły wieczór pełen atrakcji? Koniecznie wybierz się na ich występ!


Jeden z najlepszych cyrków w Polsce już dziś wystąpi w Wiśle. Widowiskowych sztuczek i pokazów rozbawiających do łez na pewno nie zabraknie. Cyrkowcy pokażą też znane i sprawdzone numery: Mr. Chapa (komika, clowna), finezyjny numer łączący w sobie pokaz szczudlarski i napowietrzne ewolucje (Saszka 7 lat z programu Mam Talent), pokaz zwierząt egzotycznych (wielbłądy, dromadery, zebry afrykańskie, lamy oraz małpy i kuce), pokaz taneczny (taneczna inspiracja), transformacje oraz znikające gołębie, czyli pokaz sztuki magii w wykonaniu iluzjonisty, siłowa gimnastyka powietrzna, ekwilibrystyczno - akrobatyczny numer, wykonywany na stalowych masztach, pokaz kucy szetlandzkich i koni, akrobatyczne pokazy kaskadera na motocyklu, pokaz zwierząt, w którym udział biorą: psy duże i małe, kozy, gęsi na zjeżdżalni oraz ulubieńca dzieci - byka Fernando, powietrzne ewolucje w sieciach (Ssnake z programu Mam Talent), pokaz wielbłądów, akrobacje w podwieszeniu za włosy oraz linoskoczka z gorącej Kuby.

Warto już teraz zadzwonić i zarezerwować najlepsze miejsca, tak aby z jak najlepszego miejsca podziwiać cyrkowe akrobacje. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu  +48 728 319 966, pod tym numerem można tez znaleźć bliższe informacje dotyczące występu.


Cyrk Korona wystąpi dzisiaj 16 sierpnia w Wiśle przy ul. Wodnej o godz. 17.30, a już jutro 17 sierpnia cyrkowcy swoje występy pokażą w Ustroniu na stadionie KS Kuźnia Ustroń o tej samej porze.

Dla Czytelników Portalu OX.PL wspólnie z Cyrkiem Korona przygotowaliśmy konkurs. Cztery podwójne bilety na występ w Wiśle czekają na tych którzy odpowiedzą na pytanie. Jakie rodziny są założycielami cyrku Korona? Odpowiedź można znaleźć na www.cyrk-korona.com.pl.


Pierwsze 4 osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na to pytanie na dorota.kochman@ox.pl otrzymają podwójne zaproszenie. Życzymy powodzenia!

 

 

Konkurs rozwiązany ze zwyciezcami skontaktujemy sie mailowo! Gratulujemy! Pozostałych zapraszamy do cyrku. Niesamowite wrażenia murowane!

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: