Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Może Mini, ale fest! Mini Reggae Fest w Ustroniu

Gutek, Bas Tajpan czy BobOne - to tylko niektórzy artyści, których będzie można posłuchać już w najbliższa sobotę, 6 lipca br. w Ustroniu podczas siódmej edycji Mini Reggae Fest - plenerowej imprezy o charakterze reggae/ragga/dancehall oraz hip-hop.

Impreza Mini Reggae Fest na stałe wpisała się już w kalendarz muzycznych imprez w powiecie. Co roku w zadaszonym amfiteatrze w rytm jamajskich rytmów kołyszą się tłumy miłośników reggae, dancehall czy hip-hop.  Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Gutek (Indios Bravos), DJ Feelx (Kaliber 44, Mad Crew, Siła-Z-Pokoju Version Records), BobOne (MaxFloRec), Bas Tajpan (Diil Gang), Jahdas (Rainbow Hi-Fi), Silesian Soundsystem oraz StreetBangCrew.
    
- Oprócz  koncertów plenerowych i warsztatów tanecznych odbędzie się również after party z udziałem gwiazd festiwalu. Wspaniała i gorąca atmosfera, malowniczy górski krajobraz, w całości zadaszony amfiteatr, stoiska tematyczne, loterie fantowe, to tylko niektóre z niezliczonych zalet imprezy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz poznać szczegóły Mini Reggae Fest 2013, zapraszamy na stronę internetową www.minireggaefest.pl. Do zobaczenia w Ustroniu! - zachęca Łukasz Brańczyk, jeden z Organizatorów i jednocześnie wokalista Silesian Sound System.


Mini Reggae Fest
06.07.2013r.
Amfiteatr: wstęp 10zł

17:00 – 22:00
Warsztaty taneczne "IMPULSO"
Silesian Soundsystem
Jahdas
Bas Tajpan
BobOne
DJ Feel-x
Gutek

After Party: wstęp 10zł

22:00 – 6:00 -> Karczma Wrzos.
Raspoll + Woyta + Gwiazdy festiwalu + goście specjalni
Konkurs Dancehall Queen Contest
Loterie fantowe
Atrakcje dodatkowe


Uwaga! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w klubie w którym odbędzie się limitowane After Party z udziałem gwiazd festiwalu, konkursem Dancehall Queen Contest i szeregiem dodatkowych atrakcji, wprowadzono bilety w cenie 10 pln. Zakup biletu podczas koncertów w amfiteatrze. W celu rezerwacji biletów należy zwracać się pod adres silesian@silesian.pl, informacje na temat rezerwacji można uzyskać także pod numerem: 500 555 654.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na Mini Reggae Fest. Aby je zdobyć, wystarczy w ciekawy sposób dokończyć zdanie: "Reggae kołysze mnie...". Odpowiedzi prosimy przesyłać wraz z imieniem i nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym na adres konkurs@ox.pl. Dwóch autorów najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych wejściówkami. Konkurs trwa do 3 lipca br. włącznie, rozwiązanie 4 lipca br.


Konkurs zakończony!

Zwycięzcy o wygranej zostali powiadomieni mailowo oraz telefonicznie.

(red.)
 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: