Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Muzyczne opowieści w Bielsku Białej. Mamy bilet!

Dla najmłodszych miłośników muzyki i tańca już w najbliższą niedzielę (18.10) w Domu Muzyki BCK w Bielsku- Białej odbędzie się kolejny z cyklów koncertów pt.: ''Poranki muzyczne dla dzieci''. Mamy dla Was bilet!

W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 w Domu Muzyki BCK odbędzie się piąty koncert z cyklu „Muzyczne opowieści Hani M.” w ramach „Poranków muzycznych dla dzieci”. Tym razem Hania opowie o swojej wakacyjnej podróży dookoła bajkowego świata. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego, którego głównym tematem jest taniec.

„Poranki muzyczne dla dzieci” to cykl koncertów dedykowany najmłodszym w wieku od 6 do 10 lat. W czasie trwania koncertów zabrzmią najpiękniejsze utwory z kanonu muzyki symfonicznej, kameralnej, filmowej oraz skomponowane specjalnie na te okazje suity ilustracyjne, towarzyszące akcji scenicznej.

Usłyszymy m.in. aranżacje muzyki z filmów: Shrek, Piraci z Karaibów, Barbie rockowa księżniczka czy Pingwiny z Madagaskaru.

UWAGA KONKURS!!


Mamy dla Was do wygrania jedno zaproszenia dla dwóch osób na spektakl muzyczny „Muzyczne opowieści Hani M.” rozdział V. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się nowo poznany przyjaciel Hani w piątym cyklu jej podróży? Wygrywa pierwsza poprawna odpowiedź.
Odpowiedzi prosimy kierować na konkurs@ox.pl, podając imię, nazwisko i nick z portalu OX.PL.

 

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-14 20:21:30
agulpp: Wspaniały pomysł, tylko czemu niedziela ? A gdyby tak w tygodniu zorganizować to i dzieci szkolne skorzystałyby na tym.
2015-10-14 21:30:26
undecybel: Od kiedy ox przerzuca sie na Bielsko, czy nam nie bliżej Cieszyna, chyba ze nowy Dyr MCK, wszystko to takie tajemnicze :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: