Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na ochłodę weź nagrodę. Wyślij zdjęcie i wygraj jedną z 32 nagród!

Najbliższy weekend zapowiada się ciepło i słonecznie. W niedzielę w Cieszynie ma być aż 25°C, a na niebie raczej nie zobaczymy ani jednej chmurki. Taka pogoda to okazja, między innymi do tego, by w łatwy sposób zgarnąć atrakcyjne nagrody! Sprawdź dlaczego i jak to zrobić.

Klimatyzator o wartości 3 500 zł, smartphone i 30 innych nagród – te wszystkie nagrody czekają na uczestników konkursu firmy Instal-Centrum z Cieszyna. Zadanie jest proste – wystarczy zrobić zdjęcie, przedstawiające dowolny sposób chłodzenia się.

- W ostatnich dniach pogoda nie sprzyjała szukaniu sposobów na ochłodę. Na szczęście teraz ma być cieplej, więc liczymy na kolejne zgłoszenia do konkursu - mówi Wiesław Wanicki z firmy Instal-Centrum w Cieszynie. - Możemy zdradzić, że czytelnicy Portalu OX wciąż mają ogrmną szansę na atrakcyjne nagrody. Zadanie jest naprawdę proste – wystarczy zrobić zdjęcie tego, jak radzimy sobie z upałami.

Lody, zimna woda, a może wachlarz? Podpowiadamy, że sama metoda na ochłodę nie musi być oryginalna a fotografia może być amatorska! Każde zdjęcie ma szansę na nagrodę, a tych jest aż 32.

Nagrodą główną jest klimatyzator LG Standard inwerter V P 12 RL o wartości 3 500 zł. Klimatyzatory marki LG od dwóch lat wiodą prym wśród najlepiej sprzedających się klimatyzatorów w Polsce. Każdemu z nas zależy na niskich rachunkach za energię elektryczną, a urządzenia LG cechują się wysoką klasą energetyczną. Kolejna cecha, na którą warto zwrócić uwagę, przyglądając się klimatyzatorom LG, to poziom hałasu. Cichą pracę jednostki pracującej docenimy zwłaszcza w sypialni. Wygląd urządzenia również ma znaczenie, a w przypadku produktów marki LG wraz z dobrymi parametrami technicznymi otrzymujemy stylowy design, który z klimatyzatora czyni ozdobę pomieszczenia. Bardzo ważny jest profesjonalny montaż urządzenia, na przykład w wykonaniu firmy Instal-Centrum. Pamiętajmy, że tylko prawidłowy montaż zagwarantuje poprawną pracę urządzenia oraz serwis gwarancyjny, a w najnowszym konkursie Instal-Centrum klimatyzator jest do wygrania w pakiecie z montażem. Na wszystkie urządzenia LG Electronics Polska Sp. z o.o. udziela gwarancji na okres 36 miesięcy (3 lata), licząc od daty sprzedaży klimatyzatora.

Klimatyzator to nie jedyna nagroda w konkursie. Kolejna to smartfon LG Swift L3 II. Kolejnych 30 osób otrzyma parasol i bon upoważniający do skorzystania z 10% rabatu na zakupy w firmie Instal-Centrum, której siedziba mieści się przy ul. Rolnej 1 w Cieszynie, tuż przy zjeździe z trasy S1. Firma Instal-Centrum specjalizuje się w sprzedaży, montażu i projektowaniu systemów grzewczych i sanitarnych. Oferuje nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania o najwyższym standardzie technicznym, w tym także klimatyzacje i wentylacje oraz odkurzacze centralne. Pełną ofertę firmy Instal-Centrum znaleźć można na stronie instal-centrum.pl.


Uwaga konkurs!
Zrób proste zdjęcie dowolnego sposobu na ochłodę i wygraj jedną z 32 nagród:

Klimatyzator LG Standard inwerter V P 12 RL o wartości 3 500 zł wraz z montażem

Smartfon LG Swift L3 II

30 x  parasol + bon 10% rabatu na zakupy w firmie Instal-Centrum

Nieważne, jaki masz sposób na to, by przetrwać upalny dzień, koniecznie zrób zdjęcie i prześlij je przy pomocy formularza na stronie http://instal-centrum.pl/klimatyzacje/40,konkurs.htmlNa zgłoszenia czekamy do 29 czerwca br.źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: