Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagroda za poszukiwanego. Znajdź misia Tulika, zrób zdjęcie i wygraj

Ma białą koszulkę, ponad dwa metry wzrostu, jasnobrązową karnację, mały nos i czarne oczy - poszukiwany jest miś Tulik z restauracji Pod Tułem! Kto w najbliższy weekend znajdzie go w okolicach rynku w Cieszynie i zrobi sobie z nim zdjęcie, ma szansę na nagrody.

W najbliższy weekend, czyli od 13 do 15 czerwca koniecznie wypatrujcie misia Tulika w okolicach rynku w Cieszynie, bo za jego odnalezienie dostaniecie nagrody. Do wygrania aż 9 bonów na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem, każdy bon o wartości 50 zł. To już kolejny konkurs organizowany przez restaurację Pod Tułem. Ostatnim razem zadanie polegało na napisaniu opowiadania o misiu Tuliku - wyniki konkursu zobaczysz tutaj: "Jest nagroda za Tulika!"

Aby wybrać się z bliskimi na smakowity obiad do cisownickiej restauracji wystarczy znaleźć misia Tulika, zrobić sobie z nim zdjęcie, opublikować na swoim profilu Facebook, a następnie dodać post na stronę https://www.facebook.com/pages/Pod-Tu%C5%82em/392100484161727?fref=ts

Konkurs trwa od 13 do 15 czerwca. Każdego dnia wygrywają trzy pierwsze zdjęcia przesłane jako post na stronę Pod Tułem na portalu Facebook.

Jak dodać post na stronę?
1. Zaloguj się na swój profil na portalu Facebook
2. Opublikuj zdjęcie z misiem Tulikiem
3. Odwiedź fanpage restauracji Pod Tułem: https://www.facebook.com/pages/Pod-Tu%C5%82em/392100484161727?fref=ts
4. Opublikuj link do Twojego zdjęcia na powyższym fanpage'u.

Uwaga! Pamiętaj, aby zdjęcia dodane na Twoim profilu były publiczne. Jeżeli o tym zapomnisz, niektórzy nie będą widzieć Twojego załącznika z powodu jego ustawień prywatności!

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: