Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napisaliście o wyjątkowych Kobietach

Matki, żony, babcie, ciocie, fotografka, terapeutka – o tych wyjątkowych dla Was Kobietach pisaliście do nas w listach. Wiele historii było wzruszających, wiele chwyciło nas za serce. Poznajcie 13 nagrodzonych osób w Konkursie OX.PL na Dzień Kobiet.

Dziękujemy za liczny udział w naszym Konkursie z okazji Dnia Kobiet! Otrzymaliśmy wiele e-maili z pięknymi, szczerymi i wzruszającymi odpowiedziami na zadane pytanie: jaka Kobieta w Twoim życiu odegrała ważną rolę i dlaczego?

Ponieważ Zwycięzców jest wielu, a odpowiedzi (niektóre) są dość obszerne, zamieszczamy je w formie linka do dokumentu pdf. Czytaj zwycięskie Odpowiedzi.

Zwycięzcom gratulujemy, z każdym z Was skontaktujemy się telefonicznie 9 marca br., by ustalić, jaka nagroda Wam przysługuje i jak ją odebrać. Nagrody będą przyznawane w następującym porządku: osoba z pierwszego miejsca wybiera z puli nagród nagrodę dla siebie, potem osoba z 2. miejsca itd. aż do wyczerpania nagród. Czekajcie na kontakt! Jeśli połączenie pod dany numer trzy razy z rzędu nie zostanie odebrane, prawo do decydowania o nagrodzie przejdzie na kolejnego uczestnika.

LISTA NAGRODZONYCH

 1. Justyna G.
 2. Jolanta W.
 3. Wiktoria Z.
 4. Ania B.
 5. Iwona S.
 6. Daria S.
 7. Waldemar H.
 8. Ewa B.
 9. Mirosław H.
 10. Ewa S.
 11. Sebastian F.
 12. Radosław H.
 13. Lucyna M.

Sponsorzy i nagrody:


Medical Spa Yennefer z Ustronia

https://yennefer.eu/

Yennefer Medical Spa to idealne miejsce do zadbania o swoją urodę, odpoczynku i odnowy biologicznej. Kompleksowa oferta i stylowa przestrzeń stworzona została z myślą o zapewnieniu głębokiego relaksu oraz osiągnięciu prawdziwej harmonii ciała i ducha. Głównym atutem firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, oraz preparaty najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia dla Najlepszego Salonu Powiatu Cieszyńskiego i pozytywne opinie klientów korzystających z naszych usług.

2 bony o wartości 150 zł każdy do wykorzystania w Medical Spa Yennefer z Ustronia.


Optyk Karolina ze Skoczowa

https://optykkarolina.pl/salony/skoczow

Optyk Karolina to sieć 10-ciu nowoczesnych salonów optycznych, które zlokalizowane są na Śląsku i Małopolsce. Od blisko trzynastu lat tworzymy zespół Optyk Karolina. Dysponując najnowszym sprzętem, oferujemy naszym klientom nowoczesne badanie wzroku, szczegółowe pomiary oczu oraz komputerowy dobór opraw. Na wszystkich podążających najnowszymi trendami w naszym salonie czekają okulary światowych marek – Dior, Prada, Versace itd.! Ponad to oferujemy unikatową limitowaną własną kolekcję opraw KAROline, szeroki wybór szkieł progresywnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych.

3 bony o wartości 200 zł każdy do wykorzystania w salonie Optyk Karolina w Skoczowie.


Piekarnia Byrdziak ze Skoczowa

 

http://byrdziak.pl/

Nasza piekarnia powstała w 1992 roku z pasji do wypieków i cukiernictwa. Z niezwykłą starannością wypiekamy pieczywo pszenne, żytnie oraz z dodatkiem ziaren, które trafia codziennie na państwa stoły. Wszystkie składniki są zawsze świeże i najwyższej jakości. Ciągle doskonalimy proces produkcyjny, dzięki czemu zwiększamy wydajność naszej piekarni przy zachowaniu doskonałej jakości i wspaniałego smaku naszych wypieków.

2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w Piekarni Byrdziak na dowolne produkty z asortymentu.


 Projekt Zdrowie – Poradnia dietetyczna z Cieszyna

https://cieszyn.projektzdrowie.info/

Gabinet Dietetyczny Projekt Zdrowie Cieszyn należy do sieci Polskich Centrów Dietetycznych. Dietetyk mgr Natalia Suchy przedstawia idee swojej pracy: Jestem zdania, żeby chudnąć nie do lata, a na lata. A dokładniej zmieniać swoje nawyki żywieniowe w taki sposób, aby osiągnąć trwałe efekty. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że jako nieliczni dajemy Pacjentom wybór pomiędzy kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji oraz kuracją opartą tylko na diecie. Dzięki temu możemy pomagać również dzieciom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, seniorom, czy osobom z jednostkami chorobowymi.

2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w gabinecie "Projekt Zdrowie" w Cieszynie.


Skalny Dworek

http://www.skalny-dworek.pl/

Skalany Dworek  oferuje pokoje i noclegi w Brennej. W Skalnym Dworku znajduje się również pizzeria, koliba i restauracja, która dysponuje trzema salami na przyjęcia okolicznościowe: wesela, urodziny, komunie, chrzciny itd., a także imprezy firmowe: konferencje, bankiety, prezentacje itp. Goście Skalnego Dworku mogą skorzystać z wysokiej klasy pokoi z dostępem do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi), TV oraz łazienkami.  Sala restauracyjna połączona jest z przestronnym tarasem, który umożliwia delektowanie się pysznym posiłkiem na otwartym powietrzu. Kuchnia w Restauracji i Pizzerii serwuje zarówno regionalne potrawy, jak i włoskie specjały.

Dwa bony o wartości 100 zł każdy na kolację w Restauracji Skalny Dworek w Brennej.


 Tommy Caffe ze Skoczowa


https://www.tommycafe.pl/

Tommy Cafe to lokalna palarnia kawy, która powstała w 2011 r. w Skoczowie. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment kaw ziarnistych i mielonych, herbat oraz akcesoriów do nich. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zespołu Tommy Cafe pozwalają codziennie dbać o to, by produkty, które trafiają do klientów były najwyższej jakości. Wszystkie kawy w Tommy Cafe wypalane są na bieżąco przez co odznaczają się świeżością oraz niepowtarzalnym aromatem i smakiem.

Dwie paczki kaw i herbat o wartości 100 zł każda.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: