Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie ma rzeczy niemożliwych

Przeprowadzał w swoim 20m2 wywiady z Dodą, Mozilem, Lady Gagą, Maciejem Stuhrem, Magdą Gessler, Nergalem... W jego mieszkaniu gościły gwiazdy, politycy, intelektualiści. Łukasz Jakóbiak 26 kwietnia w Hotelu Liburnia udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych.

O tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować swoje marzenia i cele  Łukasz Jakóbiak opowie 26 kwietnia o godzinie 15:00 w Hotelu Liburnia w Cieszynie. Spotkanie przeznaczone jest dla tych wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się, jak zrealizować swoje cele, skąd czerpać siłę, jak się motywować.

Jakóbiak nadaje się doskonale do roli mentora w tym względzie -  już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu. W ciągu kilku miesięcy chłopak znany z wywieszenia wielkiego CV na ulicy, stał się rozpoznawalny i doceniany za swoje 20 m2 Łukasza. Niecały rok po rozpoczęciu swojego projektu, Jakóbiak jako pierwszy internetowy twórca w historii został nominowany do telewizyjnej nagrody Wiktory. Nominacja w kategorii "Odkrycie Roku" pokazała, że Internet staje się coraz ważniejszym medium. Łukasz Jakóbiak wyróżnił się jako bloger, ponieważ udowodnił, że można stworzyć popularny program rozrywkowy poza telewizją.

Twórca pierwszego internetowego talk-show na przykładzie swojej historii pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jeśli chcesz zapisać się na spotkanie z Łukaszem, zapisz się - lukaszgmart@gmail.com; 695-925-695. Koszt: 69 zł. Organizatorem spotkania jest G&M Art.

Zobacz odcinek 20m2 z Dodą Rabczewską:

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa zaproszenia na spotkanie z Łukaszem! Aby je zdobyć, należy napisać na maila konkurs@ox.pl co Cię motywuje, w czym i dlaczego. Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych wypowiedzi. Konkurs trwa do 21 kwietnia.


Uwaga!

Z przyczyn niezaleznych od Redakcji OX.PL wykład został odwołany. Konkurs zostaje tym samym anulowany.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: