Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nietypowo w Dzień Kobiet

Niektórym kojarzy się wyłącznie z tulipanami, innym przywodzi na myśl róże czy ciastko fundowane koleżankom z pracy, jeszcze inni po prostu składają życzenia lub zabierają swoje wybranki na kolację czy do kina - Dzień Kobiet to święto wyjątkowe, wyjątkowo uczcić można je, wybierając się do Cieszyna na przygotowany z tej okazji Maraton Zumby.

Dzień Kobiet przebył daleką drogę od rzymskich Matronaliów przez  masowo wręczane goździki i tulipany w okresie PRL-u do dzisiejszego, raczej kameralnego, święta wszystkich pań. Dla tych, których coroczne rytuały kwietno-czekoladkowe już znudziły, propozycję przygotował cieszyński MOSIR, zapraszając wszystkie panie (i nie tylko) do wspólnego aktywnego świętowania. Dzięki Zumbie paniom na pewno poprawi się humor, a przy okazji spalą zbędne kalorie i dostaną zastrzyk pozytywnej energii.

Maraton prowadzony przez licencjonowane instruktorki Zumba®Fitness rozpocznie się o godzinie 9.00 (zapisy do 8.30) i potrwa 3 godziny. Impreza odbędzie się na sali sportowej MOSiR-u w Cieszynie 10 marca br. Cena 10 zł Zajęcia poprowadzą: Joanna Leśków, Sylwia Czyż oraz Aleksandra Klimek.

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was 5 zaproszeń na Maraton zumby i fitness do Cieszyna. Jeśli nęci Was aktywna zabawa i chcecie zdobyć bilety, napiszcie jak wyglądał Wasz najbardziej niezwykły Dzień Kobiet. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzu pod tą wiadomością. Na Wasze wpisy czekamy do 6 marca do godz.  20:00 Wyniki podamy w tej wiadomości.


Konkurs zakończony!

Dziekujemy za wszystkie odpowiedzi. Zaproszenia wędrują do Użytkowników: rosebud, patkaoppl, dorciaox, stodoła i re.tro. Zwycięzców prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres: konkurs@ox.pl najpóźniej do jutra (08.03.13) do godz. 15.00 . Mail proszę wysłać z adresu, do którego przypisane jest konto na ox.pl. Bilet (po przesłaniu danych) będzie do odbioru w kasie przed imprezą po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: