- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowe biuro Avon w Skoczowie!

Avon to firma, która nakłada tusz na rzęsy, ale i zapewnia środki do życia. Z jednej strony walczy ze zmarszczkami, a z drugiej strony prowadzi batalię z Rakiem Piersi. Wie, że piękne usta to skarb, ale też otwiera je i zabiera głos w sprawie walki z Przemocą w Rodzinie oraz niezależności finansowej kobiet. To firma, która nie tylko dostarcza piękno wprost do drzwi, ale też te drzwi otwiera szeroko na świat.

To właśnie jest Avon. Firma, która od 125 lat utożsamiana jest z urodą, innowacjami, optymizmem i - przede wszystkim - z działaniami dla kobiet.

-18 lutego, w godz. 10 - 16 zapraszam na otwarcie NOWEGO Biura Avon mieszczącego się w Skoczowie, na ul. Sarkandra 2. W biurze będzie można zapoznać się z aktualną ofertą katalogową, poznać produkty, szczególnie zapachy - mam dużo testerów. Na miejscu klient będzie mógł dokonać zakupu, a produkty, które nie będą dostępne w biurze, zostaną zamówione zgodnie z jego życzeniem - czas oczekiwania na zamówione produkty to ok. 2-3 dni. W dniu otwarcia, każda osoba, która odwiedzi biuro otrzyma słodki poczęstunek i ... niespodziankę - zapowiada Pani Ewa Zawada, menadżer Avon.

Czego pragną kobiety? Spotykać się z innymi, wspierać innych, dbać o rodzinę, być niezależną finansowo, rozwijać się, spełniać swoje marzenia, mieć więcej czasu dla siebie. To gwarantuje praca w Avon. -Konsultantką jestem od 10 lat. Jako Menedżer pracuję od 2 lat. Dopiero teraz sama decyduję kiedy i jak długo chcę pracować. Jestem niezależna, a jednocześnie jestem częścią zespołu. Zapraszam do zrobienia kolejnego kroku i przyłączenia się do mojego zespołu właśnie teraz - mówi Pani Ewa.

Warto dołączyć do Avon już teraz: - Nie ma opłaty wpisowej, a dla wszystkich osób, które przyłączą się do Avon i mojego zespołu przygotowałam specjalne zestawy prezentowe - podkreśla menadżer.

Wszelkie informacje dostępne sa telefonicznie : 505 980 846 lub w Biurze Avon mieszczącego się w Skoczowie na ul. Sarkandra 2 w godz. 10.00-16.00.
 

Uwaga Konkurs!

Biuro Avon w Skoczowie przygotowało dla Państwa konkurs. Do wygrania są trzy atrakcyjne nagrody niespodzianki! Zasady są proste, należy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie "Czego pragną kobiety?". Prosimy wysyłać odpowiedzi na adres konkurs@ox.pl. Trzy najciekawsze nagrodzimy, konkurs trwa do poniedziałku 23 lutego do godziny 24.00. Rozwiązanie konkursu nastąpi we wtorek 24 lutego.

 

Konkurs zakończony!

Pani Ewa Zawada wybrała zwycięzców. Zostali nimi:

Jeryzelka
(nick na ox.pl)

annacwieczek@... (początek adresu email)

aleksandra.szkrobol@... (poczatek adresu email)

Pani Ewa, menadżer Avon postanowiła przyznać również wyróżnienie Pani Halinie (haltom@... - początek adresu email). W sprawie odbioru nagród prosimy kontaktować się z Panią Ewą Zawadą, nr tel. 505 980 846 Konkurs zakończony!

 

Gratulujemy!

 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować: