Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Och, Karol 2'' (wygraj bilety)

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na najgorętszą polską komedię tej zimy. Wygraj bilety na film „Och, Karol 2”, które ufundowało cieszyńskie Kino „Piast”.

 Ilona Łepkowska odpowiedzialna za scenariusz filmu przekonuje - Zapowiada sie sporo erotyzmu, bo koło Karola kreci sie wiele dziewczyn, z którymi on na pewno nie gra w szachy... „Och, Karol 2” nawiązuje do popularnej polskiej komedii z 1985 roku w reżyserii Romana Załuskiego z rolą główną Jana Piechocińskiego.

 Tym razem w rolę niewiernego Karola – błyskotliwego, bogatego osiągającego sukcesy zawodowe  donuana – wcieli się Piotr Adamczyk. Na ekranie zobaczymy także Małgorzatę Foremniak, Małgorzatę Sochę, Katarzynę Zielinską oraz Martę Żmudę Trzebiatowską. A wielu mężczyznom pęknie serce, gdy Anna Mucha całować będzie się z … kobietą.

 Zdjęcia do komedii powstały w Warszawie oraz w Beskidzie Śląskim - na szlaku, który prowadzi na Barania Górę. Filmowcy odwiedzili m.in. kościół pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce.

 Film „Och, Karol 2”. Można obejrzeć  w cieszyńskim Kinie „Piast” między 18 a 24 lutego. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na ten film. Wystarczy, że w komenatrzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie Wy powinniście wybrać się na ten film. Na Wasze wpisy czekamy do 18 lutego do godziny 12:00.

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: