Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odczaruj zimę i karnawał z Restauracją Pod Tułem - wygraj weekend w Białce Tatrzańskiej

Mamy dla Was wiadomość prosto z oprószonych śniegiem Beskidów. Lato w pełni, ale to najwyższy czas, żeby zaplanować zimową imprezę lub wesele. Restauracja Pod Tułem z Cisownicy przygotowała specjalną ofertę na zimę i karnawał. Na klientów Restauracji czekają atrakcyjne rabaty i kolacja, podczas której wygrać będzie można weekend w Białce Tatrzańskiej dla dwóch osób.

W nowy rok wchodzimy w dobrym, jeszcze świątecznym nastroju i w sylwestrowym rytmie – trudno o korzystniejczy czas na organizację  imprezy rodzinnej, firmowej czy nawet wesela.  Karnawał to coś więcej niż czas zabawy – to także źródło inspiracji. Coraz więcej par decyduje się na wesele tematyczne, utrzymane w jednej stylistyce, np. podporządkowanej porze roku lub konkretnej epoce. Tematem przewodnim może być też kolorowy karnawał.

- Zabawę weselną czy imprezę firmową naprawdę warto zorganizować w karnawale. Z imprezami organizowanymi w zimie wiąże się atrakcyjny, bo aż 10% rabat i wiele korzyści, takich jak gratisowy nocleg dla Młodej Pary i rodziców – opowiada Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka Restauracji Pod Tułem. - Bardzo wielu klientów zimą organizuje u nas bale, wesela czy imprezy w gronie rodziny lub współpracowników. Mimo to, wciąż istnieje duża grupa osób, która nie docenia zimowej scenerii Beskidów. Zimą w naszej Restauracji jest naprawdę magicznie – przekonuje właścicielka.

Oferta cisownickiej restauracji jest kompleksowa – klient komponuje własne menu, a dzięki uprzedniej degustacji jest pewien swojego wyboru. Restauracja pomaga także w doborze oprawy muzycznej, oferuje noclegi, w razie potrzeby organizuje transport i dekoruje salę.

- Na tle innych restauracji w regionie wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel i innych imprez rodzinnych czy firmowych. Teraz chcemy odczarować zimę, która w opinii wielu osób nie jest najlepszym czasem na uroczyste spotkanie. Klienci, którzy przekonają się do imprez organizowanych w karnawale, na pewno się nie zawiodą, a w dodatku będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody - mówi właścicielka Restauracji Pod Tułem.
 

Zaufaj fachowcom i zorganizuj imprezę w zimie lub w karnawale. Skorzystaj z 10% rabatu, przy okazji wygraj weekend w Białce Tatrzańskiej!

Restauracja Pod Tułem przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne nagrody:


2 x weekend w Białce Tatrzańskiej dla dwóch osób!


Klienci, którzy zarezerwują imprezę w zimie lub karnawale, otrzymają zaproszenie na uroczystą kolację, podczas której będzie można wygrać romantyczny weekend dla dwojga. 

Szczegóły konkursu na stronie http://podtulem.pl/.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: