Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Oni wygrali książkę Greya

Już wiemy, kto jest laureatem w naszym literackim konkursie. Rozdaliśmy dwie książki Johna Greya „Gorąca Wenus, zimny Mars”, które ufundowało wydawnictwo Rebis.

„Zazulka77” i „red_eye” to do osób kryjących się za tymi nickami trafi książka „Gorąca Wenus, zimny Mars” Johna Greya, autora bestsellerowych powieści. Książka dotyczy miłości i związków damsko-męskich, dlatego nie przypadkiem wybraliśmy właśnie te komentarze.

„Zazulka77” napisała: „Książka dla mnie !!! Bo na okładce zobaczyłam siebie i męża.......niestety. Chętnie poczytamy razem jak siebie zrozumieć i tak jak ładnie zostało napisane rozwijać miłość, wzajemną tolerancję i poprawić jakość życia: ....tego nam potrzeba”.

„Chciałabym dostać tą książkę z 3 powodów: -jestem z Wenus/ -gdzieś czai się na mnie jakiś Marsjanin/ -chciałabym być maksymalnie przygotowana na spotkanie trzeciego stopnia ;)” – napisała „red_eye”.

Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody prosimy odebrać do 8 marca, od poniedziałku do piątku w godzinach między 9-16 w siedzibie portalu Ox.pl lub po ewentualnym kontakcie mailowym: lukasz.grzesiczak@ox.pl.

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: